dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Potrzebuję monitora za ok. 600zł
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-09, 11:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-09, 10:22
Posty:1
"Witam. Jako miłośnik Pesa, potrzebuję kupić odpowiedni do tego monitor... - tak, żebym nie oślepł w końcu;) czy możecie mi coś polecić?;> Pozdrawiam"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-28, 10:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-11, 21:29
Posty:25
Hmm... Moja widza z tej dziedziny jest raczej mała, ale mogę ci poradzić, abyś sobie zajrzał na x-kom.pl. Mają bardzo rozbudowaną każdą kategorię oferty, z monitorami włącznie. Przede wszystkim radziłabym ci skontaktować się z obsługą, aby uzyskać profesjonalną radę. Pracują tam ludzie, którzy znają się na sprzęcie, więc ich opinią możesz się spokojnie zasugerować w podejmowaniu decyzji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-13, 14:47 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Mój brat też niedawno szukał monitora za rozsądną kasę i znalazł stronkę http://www.hiperokazja.pl/ W ofercie mają tam końcówki serii z reala, a promocje są całkiem spore. Kupił sobie fajny monitor za cztery stówki i jest zadowolony. Mają też sporo innych rzeczy, które często są przecenione o kilkadziesiąt procent (ja się zastanawiam nad drukarką, bo ze starym hp chyba muszę się pożegnać :-| )

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-13, 15:55 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
temat z maja 2008, wiec kolo już raczej ma nowy monitor :-P

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-13, 17:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
masz rację - nie spojrzałem na datę...pewnie ma już ten monitor albo i dwa ;-) ale chciałem pomóc - sam czekam na odp odnośnie mojej starej drukarki. Chyba przyjdzie mi zainwestować w nową. Najgorsze jest to, że za ten kabel USB zapłaciłem kilkadziesiąt złotych i jakbym jeszcze trochę dołożył kasy to w tym sklepie co pisałem hiperokazja.pl mógłbym jakiegoś lexmarka kupić - mają spore rabaty i promocje. Chytry dwa razy traci... :-|

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 13:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Dobry monitor to podstawa! Nic tak nie męczy( i niszczy) wzroku jak ciągłe miganie. Ja mam pecha w tej materii bo kupuje już drugi w tym roku ( ostatni szlak trafił podczas burzy). Ja bym kupiła monitor LCD Gateway FPD2275W. Jest podobno bardzo dobry

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 16:38 
Zgadzam się, że monitor pod podstawa. Myślę, ze do kwoty 600zł nie powinieneś miec klopotów żeby nabyc jakiś dobry. Moge Ci polecic stronke, gdzie ja kupuje akcesoria komputerowe; magicznaplaneta.pl Zajmuja sie sprzedarza sprzetu znanych marek i przede wszyskim maja duzy wybór, wiec latwo znalezc to czego sie szuka, mam nadzieje, ze pomoglem,pzdr


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-28, 19:06 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-30, 11:55
Posty:64
...600 to jednak nie jest budżet na monitor super jakości, ale w tej cenie można miec dośc dobry sprzęt. proponuje Benq 2200HD lub nieco droższy http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/444070


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-30, 12:38 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Wiadomo, że im wyższą gotówką dysponujesz, tym lepszy sprzęt dostaniesz. Ale za 600zł też można dostać bardzo dobry monitor. A przynajmniej wystarczająco dobry:) Np. moi rodzice kupili taki LG i w 600zł się zmieścili;) No a monitor taki, że już przy gościach się nie wstydzimy i na nasze potrzeby spokojnie wystarcza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO