dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

potrzebuje trzy programy albo 3 programy w jednym:-)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-09-21, 16:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-07-25, 14:26
Posty:25
słuchajcie, mam problem mam kilka fajnych filmików fajną piosenkę. I chcę jakiś zrobić filmik. Tylko tak muzyka mam ale chcę tylko końcówkę wyciąć z tej muzyki bo jest fajna i o nią mi chodzi, po drugie mam filmiki ale program w którym chcę je posklejać (Windows movie marker) to nie obsługuje pliki filmowe o takim formacie, wiec potrzebuje program który zmieni mi format pliku na jakiś innym najlepiej divixa. Ale teraz tak, prosił bym o podani mi stronki gdzie ściągnę program do skracania lub łączenia muzyki, program do zmieniania formatu pliku filmowego, albo program taki co ma wszystko co wymieniałem :-) pomożecie MI!!??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-21, 18:05 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Do sklejania itp używaj movie makera.

Ściągnij sobie xilisoft 3gp video converter - łatwo znaleźć w google a później www.serials.ws i znajdź klucza. Zarejestruj program i już.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-21, 20:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-07-25, 14:26
Posty:25
szostoll napisał(a):
Do sklejania itp używaj movie makera.

Ściągnij sobie xilisoft 3gp video converter - łatwo znaleźć w google a później www.serials.ws i znajdź klucza. Zarejestruj program i już.
ej mam klucz do tego programu ale jak go zarejestrować, Pomożesz mi??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-21, 22:18 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Nie wiem którą masz wersję, ale tam na dole programu nie ma register? Albo przy włączaniu jakiejś ramki takiej?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-22, 08:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-07-25, 14:26
Posty:25
szostoll napisał(a):
Nie wiem którą masz wersję, ale tam na dole programu nie ma register? Albo przy włączaniu jakiejś ramki takiej?
mam jakieś jakby dwa programy z tym programem:-) i jak jeden wlącze to wyskakuje okno gdzie można tworzyć filmiki, jk drugi wlącze program to wyskakuje mi nie wem jakaś ramka i tam pisze register naciskam go i tam wyskakuje name i license Code to chyba tam mam to wpisać a wersje to mam chyba Xilisoft 3GP Video Converter Wizard 3 bo pisze mi na tym oknie gdzie mam wpisać klucz a na oknie gdzie sie tworzy filmiki nie pisze 3 tylko sama nazwa Xilisoft 3GP Video Converter Wizard .
I kurcze jak dzisiaj wchodzę żeby pobrać tan klucz wpisuje nazwę programu i kurcze nie mam kluczy nie wiem czemu później spróbuje i zobaczę :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO