dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

problem poważny!!!!!!!!!co robic??????
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-26, 18:56 
Mój problem dotyczy czestego resetowania się komputera a szczegól,.nie wtedy gdy w napędzie cd rom mam płytke.sprawdziłem napęd i jest w porządku.co to może byc???????


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-26, 20:18 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:48
Posty:34
Madziu odkręć kran, wtedy z kuchenki poleci strumień ciepłego powietrza, który to aktywuje przepływ wody w tosterze, po 9 miesiącach od zapłodnienia wyjmij pranie.
Ehh.
Po pierwsze, moja droga, napisz jaki masz system operacyjny(Windows Vist(ul)a, XP, 00/Me/98, czy inny pokroju Linuksa[w co wątpię -,-]). Następnie postaraj się podać parametry sprzętu, takie jak karta graficzna(i sterowniki, [Prawo klik na Mój Komputer {win xp}--->właściwości--->sprzęt--->menedżer urządzeń---> karty graficzne--->prawo klik--->właściwości--->sterownik} i podaj to co tam powinno być.] Może być tak, że właśnie potrzebujesz nowych, sterowników, o dziwo potrafi się tak dziać samo z siebie. Być może masz problem z płyta główną bądź dyskiem lud nawet zasilaczem. Do tego przydałby sie skan antywirusowy. A najlepiej...jak skontaktujesz się na żywo z fachowcem. Wynika tu zbyt wiele niewiadomych.

_________________
εἰρωνεία


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-28, 20:00 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-28, 19:17
Posty:15
Moim zdaniem może to być problem z zasilaczem bądź z wiatraczkiem na procesorze
Wiatraczek może się nie kręcić i gdy procesor się nagrzewa lub dostaje wysokiej temperatury dla bezpieczeństwa się wyłącza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO