dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-10, 23:20 
czy ktoś może mi pomóc w kwestii laptopa,mam hp model dv5 1130ew i strasznie głośno mi chodzi a nie znam sie bo to mój pierwszy laptop czy to normalne?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-07, 21:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-19, 22:07
Posty:29
Lokalizacja: z 1-ego piętra ;)
to nie jest normalne. Musisz rozkręcić i wyczyścić kompa. Sprawdz dysk i syf na kompie, czy wirusów nie masz i nie zamula Ci kompa w ten sposób.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-07, 22:55 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Jak jest na gwarancji to sugeruję jednak nic nie rozbierać we własnym zakresie.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-04, 10:30 
Witam mam problem z laptopem fujitsu siemens Amilo pro na monitorze mam napis ze mogłem paść ofiarą fałszowania oprogramowania tło jest czarne i jak je zmieniam to za chwile znów samoczynnie się zmienia na czarne do tego bez przerwy się wiesza do tego stopnia że musze wyciągac baterie zeby go wyłączyć bo mmyszka nie chodzi, co mam zrobić może ktos poradzić????????????????????????????????


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-05, 17:29 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Windows na pirackim kluczu + ściągnięta aktualizacja o sprawdzaniu oryginalności systemu.

Albo jak masz na tym co na lapie siedzi - to jest szansa, że Tobie ktoś klucz zajumał, a Ty na lodzie zostałeś.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-19, 23:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-19, 23:47
Posty:11
Miałem do czynienia z tym modelem i chodził cichutko. Samemu lepiej nic nie rób jeśli lapka obejmuje gwarancja, a jeśli minęła najlepiej odesłać go do dobrego serwisu. Z tego co wiem to dobry serwis ma swiat-laptopow.pl, szczególnie w kwestii HP'ków.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-22, 00:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Ja też mogę polecić ich serwis - obsługują szybko i solidnie, więc zawsze warto do nich uderzyć. Samemu lepiej nie zabierać się do napraw ( broń Boże jeśli jest na gwarancji !)
Będziesz chciał zaoszczędzić, a potem się okaże, że zapłacisz dużo dużo więcej za nowy sprzęt.

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-30, 14:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-21, 18:28
Posty:13
To jest normalnie, bo laptopy HP nie należą jednak do najciszej pracujących sprzętów. W tym temacie nic nie przebije starych IBM'ów, które praktycznie nie wydają żadnych dźwięków chłodzenia. Ale HP mimo nieco głośniejszej pracy, wcale gorsze nie jest. Jeśli jednak pracuje niepokojąco głośno to lepiej wybierz się do serwisu na przegląd - oni będą najlepiej wiedzieli co z tym zrobić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 13:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Ja bym nie ryzykowała ze swoim sprzętem. Jest parę miejsc gdzie mógłbyś się udać, ale ponieważ nie wiem gdzie mieszkasz to polecam zajrzeć na swiatlaptopow.pl. to bardzo rzetelna firma i o laptopach wie "wszystko".

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 18:31 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
kajas, następny post z linkiem do jakiegoś sklepu potraktuję w odpowiedni sposób.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO