dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jakiej przedlądarki używasz??
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki

Przeglądarka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-09-10, 21:07 
Jak patrze na to forum to widze tu najróżniejsze przeglądarki, cóż powiedzcie czemu używacie tej przeglądarki co was do niej skłoniło (ja wiem o trzech i umieszcze je tu w ankiecie jeśli mod lub administrator zauważy mój błąd lub wie o jakiejś innej przedlądarce to prosze o poprawe)

Ja używam Opery (chyba jako jedyny na tym forum) bardzo lubie opcje wstecz w niej bo nie odświerza i ma kilka automatycznych funkcji. Ogólnie polecam każdemu znajomemu tą przeglądarke... (dziś używałem Internet Explorera bodajże 7.0 i naprawde w porównani z nim dziś wydaje mi się on dziwnie archaiczny)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-10, 21:19 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Mozilli gdyz wszedzie pisze ze IE jest zUy to zamineilam, nie na opere bo ona ma za duzo okienek :D znaczy sie jakos dziwnie bylo bo tez probowalam :D ak uzywam IE to mysle ze mnie krew zaleje.... Ale w fajerfoksie mam pewien problem co jakis czas bez powodu usuwa mi wszystkie zakladki hasla ustawienia i historie....

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-10, 21:20 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja używam Firefoxa - Explorerm nie nadaje sie do normalnego użytkowania, pakują się jakieś wirusy, otwieraja pop upy, ogólnie jak dla mnie bardzo uciążliwe jest korzystanie z tej przeglądarki. Opery nigdy nie próbowałam, jakoś tak wyszło, pierwszego postanowiłam przetestować Firefoxa i mi podpasował - zwłaszcza możliwość otwierania stron w kartach, zakładki etc. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-10, 21:30 
To samo ma opera i jak dla mnie jest przyjazdniejsza dla użytkownika łatwiejsza w obsłudze (ale chwile trzeba jednak obejżeć interfejs) a porównuje to ze wszystkimi trzema przeglądarkami bo byłem konsekwentyny i przez jakiś czas równo kożystałem ze wszystkich trzech najpierw Internet Explorer (a tfu paskudztwo) potem Mozilla (jakoś mi osobiście nie pasowała, ale też ma pare zalet) a teraz Opera, teraz po aktualizacji do wersji 9.coś;) strasznie mi się podobały zakładki z ulubionymi stronami oraz całokształt i w miare nowy wygląd


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-10, 22:13 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A ja używałem IE przez długi czas i problemu nie było, ale kiedyś poczytałem o mozilli i okazała sie lepsza. Mam do niej taki pikny motyw i nie mam zamiaru zmieniać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-15, 20:28 
na poczatku byl IE 0- to byly poczatki mojej przygody z PC, pozniej odkrylem Mozzille , a jak wyszedl Firefox to go tylko uzywam i tak mi zostalo a teraz czekam na Nestscape 9 - ciekawe jaka bedzie oraz Safari - ciekawe czy uda sie przeniesc z Mac'a na PC.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-16, 14:19 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Dla sprostowania ja używam Mozilli Firefoxa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-16, 14:30 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
ja też tej przeglądarki używam co ty
szostoll napisał(a):
Dla sprostowania ja używam Mozilli Firefoxa
to podobnie jak ja jest do niej wiele ciekawych wtyczek i rozszeżeń

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-16, 18:56 
Ostatnio usłyszałem o Internet Explorerze że jest to program który umożliwa przeglądanie internetu za pomocą komputera i na odwrót


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 01:32 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-01, 01:02
Posty:148
Lokalizacja: Słupsk
goguś napisał(a):
ja też tej przeglądarki używam co ty
szostoll napisał(a):
Dla sprostowania ja używam Mozilli Firefoxa
to podobnie jak ja jest do niej wiele ciekawych wtyczek i rozszeżeń


zgadzam się i łatwiej je zainstalować niż w operze =]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO