dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Przegrzewanie sie laptopa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-01-08, 12:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Czasami wystarczy go dobrze przeczyścić z kurzu w środku albo kupić podkładkę chłodzącą. Niestety bywa i tak, że sprawa jest o wiele poważniejsza.. Ja oddawałam laptopa do czyszczenia bo miałam podobny problem do Enter Serwis w Gdańsku. Po 4 godzinach dostałam telefon, że to tylko sporo kurzu, nie ma się czym martwić i laptop będzie do odebrany za godzinkę :) Życzę tego i tobie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przegrzewanie sie laptopa
PostNapisane: 2017-01-31, 10:46 
Mój laptop tez się przegrzewał. najpierw próbowłem przeczyścić go w środku i rzeczywiście miał dużo kurzu, jednak sytuacja nadal się powtarzała. Oddałem laptopa do serwisu redicreo w krakowie. Naprawili mi od razu i już się nie przegrzewa :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przegrzewanie sie laptopa
PostNapisane: 2017-02-16, 22:30 
Może chodzić o pastę termoprzewodzącą, bo to najczęstsza przyczyna przegrzewania się laptopów. Ale warto by to skonsultować w serwisie i oddać laptopa do naprawy. W krakowie, na ulicy szlak masz bardzo fajny i solidny serwis redicreo. Odezwij się tam do nich.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przegrzewanie sie laptopa
PostNapisane: 2017-06-05, 11:48 
Nie wiadomo, co mogło sie tam zepsuć, że laptop się przegrzewa. Lepiej, żeby spojrzeli na niego specjaliści. Oddaj komputer do serwisu redicreo. Bardzo solidny i dobry serwis komputerowy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przegrzewanie sie laptopa
PostNapisane: 2017-06-24, 11:56 
Możesz oddać taki przegrzewający sie laptop do serwisu redicreo. Zajmują się tam naprawą komputerów, więc napewno coś zaradzą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przegrzewanie sie laptopa
PostNapisane: 2017-07-10, 10:11 
Jeżeli za bardzo ci sie przegrzewa i podkładka chłodząca nic nie daje to niesety ale trzeba oddac laptop do serwisu. Mozliwe że trzeba wymienić pastę. Oddaj laptopa do serwisu redicreo, tam ci go naprawią.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przegrzewanie sie laptopa
PostNapisane: 2018-01-23, 23:27 
To wymaga serwisu, mi się zepsuł ale na szczęście trafiłam do dobrego serwisu- http://enter-serwis.com/contact/ i szybko sobie poradzili z usterką. Byli też bardzo pomocni i fajnie to wyglądało cenowo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO