dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Rapidshare - jak ściągać
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-25, 14:50 
Rapidshare
1. Kliknij na link oznaczony znaczkiem otworzy się w nowym oknie strona na której znajdzie się cos takiego ja na rysunku poniżej (rys 1):

Obrazek

Obrazek (rys 1)

2. Jeżeli nie masz konta premium to kliknij na napis “FREE!” wygląda tek jak ten na rysunku powyżej (rys 1).

3. Na następnej stronie powinno pojawić się coś takiego:
Obrazek (rys 2)


UWAGA: Czasami to się nie ukazuje ponieważ czasami jest limit ściągania. Jeden plik na godzinę z 1 IP.
A więc jak mieszkasz na jakimś osiedlu i 100 ludzi ma ten sam IP zewnętrzny to będziesz miał problemy z ściąganiem


4. Zaczekaj aż skończy się odliczanie, powinno sie pojawić coś takiego:

Obrazek (rys 3)

5. Wybierz serwer, przepisz kod i kliknij na przycisk “Download via nazwa serwera”.

6. Powinno rozpocząć się ściąganie.

Obrazek

UWAGA!

1. Na tym serwerze nie wolno korzystać z programów wspomagających ściąganie bo może wasz adres IP zostać zablokowany.

2. Serwer ma ograniczenia i można ściągać tylko jeden plik na godzinę. Wiec jak ukarze sie coś takiego:


You (83.29.91.88) have requested 45000 KB in one hour. Want to download more?
Get your PREMIUM-Account now! Many advantages! Instant access!

To musisz poczekać i ściągnąć później. I tak ściągnie się szybciej niż z megaupload.com.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

FileFactory
1. Kliknij na link Download oznaczony znaczkiem otworzy się w nowym oknie strona na której znajdzie się cos takiego ja na rysunku poniżej (rys 1):
Obrazek


Obrazek (rys 1)
2. Przewin stronę i poszukaj linku z napisem “Download for free …” Kliknij na niego.

Obrazek (rys 2)


3. Pojawi się reklama (taka jak na rysunku nr 3) Po jakimś czasie powinna sie sama otworzyć inna strona ale możesz tez kliknąć na link w lewym dolnym rogu strony.

Obrazek (rys 3)

4. Gdy otworzy się kolejna strona poszukaj kodu i przycisku. Powinien wyglądać jak na rysunku nr 4. Wpisz kod i przyciśnij przycisk z napisem “Continue”.

Obrazek (rys 4)

5. Na kolejnej stronie poszukaj linku z napisem “Click here to begin …”.

Obrazek (rys 5)

6. W tym momencie powinno rozpocznie się ściąganie pliku.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


GigeShare

1. Kliknij na link Download oznaczony znaczkiem GigeShare (rys 0) otworzy się w nowym oknie strona na której znajdzie się coś takiego ja na rysunku poniżej (rys 1):Musisz odczekać tyle czasu ile będzie pisało. Niestety nie ma licznika i cały czas będzie widoczny ten sam czas.

Obrazek (rys 1)

2. Gdy minie czas ukaże się napis(link) “Continuation Link” Kliknij na niego.


Obrazek (rys 2)

3. Powinna się pojawić kolejna strona na której wystarczy kliknąć w rysunek niebieskiej strzałki (rys 3).

Obrazek (rys 3)

4. Powinno rozpocząć się ściąganie pliku. Czasami gdy serwer jest przeciążony zdarza się że po kliknięciu na strzałkę powraca się do punktu pierwszego
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 14:54 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Mała wskazówka - ludziska posiadający neostradę, (w Orange Freedom pewnie podobnie, nie sprawdzałem jeszcze) mogą w prosty sposób obejść te limity. Otóż po ściągnięciu dużego pliku >100 MB - jak chcemy ściągać drugi, po prostu rozłączamy i łączymy się z Internetem od nowa, dostajemy nowe IP i już możemy się cieszyć z max kilkuminutowego oczekiwania zamiast 2-3 godzin.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 14:57 
Ponoć to działa ale ja nie sprawdzałem tego. Ale dobrze iż jest taka możliwość.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 19:46 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Rouge, to ja rozwiewam wątpliwości - to działa bez "ponoć", na bank na neozdradzie, na Orange muszę obadać, może dziś późniejszym wieczorkiem.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 01:27 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-01, 01:02
Posty:148
Lokalizacja: Słupsk
ja używam ciekawego rosyjskiego programiku na rapida a nie mam premium :mrgreen:
sam mi resetuje kompa po pracie :D sam wczytuje obrazek i wpisuje kod =] jedyne co musisz zrobic to wklepać linki do niego :D

polecam forum www.darkwarez.pl znajdziecie tam poradnik =] + duuużo linków na rapida o różnorakiej tematyce =]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-02, 18:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-04-02, 17:18
Posty:27
hmm... ja tez z rosyjskiego programiku na rapida :) :mrgreen:

_________________
Opowiedz mi o tym wypadku.
O jakim wypadlu!?
Chyba nie powiesz mi, ze masz taka twarz od urodzenia!?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-28, 23:09 
CO ZROBIC JAK KOD ZY OBRAZKA JEST ZA DŁUGI I NIEDA SIE GO WPISAC :?:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-28, 23:15 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Nauczyć się języka angielskiego. Tam jest napisane aby podać wszystkie literki z wizerunkiem kota, który jest tam narysowany. Dla ułatwienia powiem że jest ich 4.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-29, 13:09 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
a jeszcze bardziej poważnie - kupić okulary, ja chyba będę to musiał zrobić, bo te literki na obrazkach to naprawdę są dla ludzi którzy mają ekstremalnie dobry wzrok :-/

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-29, 16:16 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Zysiu... też mam ten problem... ale ostatnimi 2 razy mi się udało. :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO