dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-28, 18:52 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Szczerze - może miałem pecha, może był taki moment, kiedy Lexmark robił fatalne jakościowo atramentówki - ale prywatnie uważam, że średni zakup zrobiłeś ;-)

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-28, 23:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Powiem Ci, że już jakiś czas na niej drukuję i póki co sprawuje się bardzo dobrze. W sklepie powiedzieli, że będę zadowolony i nie wydam fortuny na zamienniki, więc wziąłem - trzeba ufać ludziom ;-) W necie przeczytałem, że ci z obsługi raczej nie robią ludzi na szaro, więc po co szukać dalej - pozwoliłem już odejść starej hp na zasłużoną emeryturę :->

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 16:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Ja mam starszą drukarkę i bez problemu udało mi się podłączyć ją za pomocą kabla usb. Czasem może to być wina sterowników, ale zawsze można je ściągnąć, więc nie widzę problemu. Gorzej jak drukarka nie ma wejścia usb, ale z tego co wiem to tez można dokupić w takiej sytuacji odpowiedni kabel.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-28, 12:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-28, 01:56
Posty:8
Lokalizacja: AzerbejdĹźan
to raczej na pewno kwestia sterowników a nie kabli, radziłabym dobrze poszukać po stronach producentów odpowiednich driverów, na pewno gdzieś takie coś musi być. nie mówiąc o tym, że jak nie masz odpowiedniego wejścia to są kable i przejściówki..cos by się znalazło..

_________________
there are no crimes behind enemy lines


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-06, 16:57 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Przez długi czas użytkowałam Lexmarka i nie miałam z tą drukarką żadnych nieprzyjemnych przeżyć więc nie uważam, żeby kolega dokonał średniego zakupu. Drukarka niezła, sam sklep Doktor Tusz też jest godny uwagi i faktycznie mają tanie i dobre zamienniki. Nie ma co się męczyć ze starymi, 10cio letnimi sprzętami jak za grosze można kupić nowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-13, 12:21 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Korzystała z tej drukarki przez pewien czas i nie miałam żadnych problemów- w sumie jest o.k. A jeśli chodzi o doktortusz.pl to jak najbardziej polecam-te zamienniki nie różnią się niczym od oryginalnych poza ceną

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-25, 11:28 
Ja mam laserówkę HP i laptopa też HP. Łączą się przez USB i nie ma problemów...jeśli chodzi o toner, to też kupuję w doktortusz oryginały po tym jak przepłaciłam na Karmelickiej w Krakowie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO