dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Tusz do drukarki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-01-28, 17:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Ostatnio zaczął kończyć mi się tusz w drukarce, no może jeszcze kilka stron wydrukuje, ale potrzebne mi będą dobre zamienniki. Mam HP i znalazłam tańsze zamienniki na doktortusz.pl Słyszałam o tym sklepie dużo dobrego, ale chciałabym zapytać o jakość takich zamienników.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-08, 05:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
O jakości tanich zamienników w ogóle czy tych z doktortusz.pl? To są dwie odrębne kwestie wymagające odgraniczenia:) Zamienniki możesz kupić nawet za grosze, na twoim miejscu nie interesowałabym się nimi, bo mimo iż cena kusząca to ich jakość jest po prostu żadna:) Nie musisz oczywiscie kupować oryginalnych tuszy- tańsze( ale nie super tanie) zamienniki wystarczą:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tusz do drukarki
PostNapisane: 2010-06-07, 13:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
To prawda. zamienniki o których wspominacie są naprawdę dobrej jakości. Miałam okazje przekonać się o tym jakiś czas temu:) A tak swoja drogą to jest chyba coraz mniej osób, które kupują oryginalne tusze, przynajmniej takie mam wrażenie

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tusz do drukarki
PostNapisane: 2010-06-08, 09:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-31, 10:45
Posty:26
Jeżeli chodzi o ten sklep to bardzo polecam. Jakość jest taka sama jak oryginałów (niedoświadczone oko nie jest w stanie znaleźć różnicy drukując na zamienniku). Jeżeli chodzi o ilość to też jest zbliżona. Polecam, nie warto kupować oryginałów szczególnie jak chcemy zaoszczędzić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tusz do drukarki
PostNapisane: 2010-06-10, 09:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-10, 09:41
Posty:10
A jaki zamiennik polecacie do hp? Bardzo dużo drukuje, a koszt takiego oryginalnego tuszu trochę przewyższa moje możliwości na chwilę obecną, więc jest to dla mnie super opcja, cena nie odstrasza, widzę też fajne promocje. Oddawaliście już tam zużyte kartridże? Widzę, że jest tam taka opcja, a ja mam całkiem pokaźną kolekcję. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tusz do drukarki
PostNapisane: 2010-06-18, 18:40 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
OMG zamienniki! porazka,niby ze wydaje sie Wam ze płacicie taniej,ale jak ja sama porównywałam do oryginału HP,to juz wole naprawde dołozyc wiecej i miec tańsze koszty,chociazby z tego powodu ze rzadziej wymieniamy tusze,po prostu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tusz do drukarki
PostNapisane: 2010-07-07, 12:14 
generalnie nie polecałabym zamienników można tylko narobić sobie kłopotu :(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Tusz do drukarki
PostNapisane: 2010-07-07, 20:05 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Ja jednak i tak bede podtrzymywac ze zamienniki sa jednak znacznie gorsze od oryginałów.
Ale to oczywiscie zalezne jest tutaj od portfela i jego zasobnosci tego kto co wybiera.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tusz do drukarki
PostNapisane: 2010-07-21, 10:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-05, 11:56
Posty:29
Bo to jest tak, że wszystko drożeje, łącznie z tuszami i ludzie szukają sposobów na to, żeby te wydatki ograniczyć. Tym bardziej że drukujemy i kserujemy na potęgę, będąc na przykład studentem tak jak ja. I ja, będąc tym studentem i drukując oraz kserując na potęgę już dawno poszłabym z torbami, gdybym nie znalazła zamienników w lajtowej cenie do mojej drukarki. Kupuję je w sklepie, o którym już wspomnieliście powyżej, więc nie będę się powtarzać, co by nie robić reklamy. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO