dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zamienniki do drukarki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-06, 11:23 
contrito dzieki za sugestie pomyslalem, ze sobie wejde na te dobretonery.pl i zamowie jakies tusze - wlasnie je przetestowalem. tak samo dobre jak oryginaly albo nawet i lepsze dzieki raz jeszcze ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-03-29, 21:49 
Też stawiam na markowe, można znaleźć niedrogie a ma się chociąż pewnosć do co jakosci


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-03-30, 09:39 
Nie widzę w tym sklepie active jetów a to jedne z lepszych na rynku, jestem im wierna bo jeszcze nigdy tak na prawdę nie żałowałam, że je kupiłam, zawsze są sprawne w 100%


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-04-21, 16:52 
No właśnie ja tez zauważyłam, że tam ich nie ma :( A ja jestem od początku najbardziej do tej marki przekonana.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-04-26, 10:45 
Kupiłam jakiś miesić temu tusz tej firmy i mega pozytywnie mnie zaskoczył. Nie sądziłam, że zamiennik może mieć takie ładne kolory. Ogólnie jakość też dobra, cena super.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-04-28, 17:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
To jest bardzo dobra marka i mają bardzo dobrej jakości produkty. Tusze i tonery mają jedne z lepszych na rynku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-04-28, 23:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 09:05
Posty:29
Warto używać zamienników. Jest taniej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-05-08, 15:54 
tak, tylko że DobreTonery to sklep z zamiennikami ktory od kilku dobrych lat cieszy sie dobra opinia i sam tam kupuje takze.... nie sa to byle jakie zamienniki prosze, nie siej fermentu ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-05-17, 11:08 
Wszystkie marki są tam dostępne? Bo ja też np. od lat tylko jednej firmy kupuję i te zawsze są ok.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zamienniki do drukarki
PostNapisane: 2017-05-22, 11:26 
Dobretonery.pl ma dużo zamienników, różne marki sam są, ja mam drukarkę laserową to kupuję zamienniki tonerów bezpośrednio producenta DobreTonery. Jak miałem atramentówkę to kupowałem od nich tusze jetworld.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO