dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Butla gazowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-20, 10:55 
jak butla gazowa to tylko z amerigas. Ich butla jest dość lekka, dobrze serwisowana, z certyfikatami. Nie masz również się co przejmować jakiś bezpieczeństwem, W życiu nie miałam wariacji związanych z gotowaniem na kuchence :) wręcz przeciwnie, uważam że taki gaz z butli jest lepszy niż ziemny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Butla gazowa
PostNapisane: 2017-03-13, 18:49 
nie ma co się przejmować bezpieczeństwem o ile butla jest z legalnego źródła i jest dobrze oznaczona. Ja też mam z amerigas butle, dla mnie najwiarygodniejszy dostawca jaki jest. Może dla przypomnienia napiszę że każda butla powinna mieć folię termokurczliwą która informuje że po napełnieniu nikt jej nie używał, butla powinna mieć inny kolor niż czerwony, powinna mieć tabliczkę znamionową i instrukcje obsługi na butli. Jeżeli te warunki są spełnione, butla spełnia standardy bezpieczeństwa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Butla gazowa
PostNapisane: 2017-03-29, 23:07 
nie no, o ile masz rację co do butli Nano, że jest bezpieczna i łatwa w użyciu, o tyle moim zdaniem ostrożności nigdy za wiele i bezpieczeństwo powinno być zapewnione ZAWSZE! co do samej butli to też właśnie tą kupiłam, sezon grillowy się zbliża, a Nano jest dla mnie najwygodniejsza


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO