dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-18, 21:57 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-03, 15:45
Posty:83
Lokalizacja: Grd
KROKIETY zpieczarkami i serem żółtym sa najleszpe!! nic ich nie pobije!

_________________
Uśmiech To Krzywizna Która Prostuje Wszystko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 23:38 
Shoarma z frytkami, sałatką i sosem czosnkowym, gyros podobnie przyrządzone <3


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-19, 16:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Szynka serrano( można ją kupić ap-pol.pl) z serem feta i kawałkiem figi. Coś pysznego. Jeśli ma się zdolności manualne można to elegancko zwinąć i serwować na przyjęciach. Obecność dobrego czerwonego wina - obowiązkowa.

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 16:40 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:434
Ja uwielbiam wszelkie makarony do tego moge jesc czesto placki ziemniaczane.Jesli chodzi o picie to moze to byc kawa (ale neikdorazniaca ) i cola.
Nie lubie ziemniakó.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 16:42 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Głównie ryby - łosoś, anchois, dorsz, sardynki, tuńczyk (można kupić w rybnym), owoce cytrusowe, zielone warzywa, marchew (do kupienia w warzywniaku). Nie lubię mięsa, ale jak ktoś lubi, to może kupić w mięsnym.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 21:13 
Ja uwielbiam ryby; filety, śledzie itp. jednak nie wiem, dlaczego to wszystko takie drogie jest. Podobno u naszych południowych sąsiadów ryby są tańsze, niż u nas, a my przecież w odróżnieniu do nich, mamy dostęp do morza... Poza tym, jak już u mnie kupią ryby, to połowa ich wagi spływa do zlewu pod postacią wody... -.-


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 22:25 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis, mnie też to irytuje. Kiedyś, w ramach "zajęć" ze stażystami upiekliśmy kurczaka na rożnie i nakłuliśmy szpikulcem. "Z jego boku wytrysnęła woda i woda..."

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 23:03 
Hah, a nie woda...? xD

Jeśli chodzi o picie, to lubię niezdrową colę, czasem piwo i mleko (przede wszystkim zimne, ale źle działa na gardło;p), jednak słyszałem od kogoś, że picie mleka przez dorosłych jest niewskazane, a nawet i szkodliwe. Prawda to, czy fałsz? ;>


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 23:19 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis, szkodliwe jest, jak ktoś, kto nigdy nie pił krowiego mleka, albo pił w dzieciństwie i nagle chce do tego wrócić. Szkodliwe może też być np. dla Chińczyków, którzy mleka nie potrafią trawić.

Istnieją poglądy, że mleko jest szkodliwe, ale ja stoję na stanowisku opozycyjnym ;-)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-03, 16:31 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
CzcigodnyBuc napisał(a):
Głównie ryby - łosoś, anchois, dorsz, sardynki, tuńczyk (można kupić w rybnym), owoce cytrusowe, zielone warzywa, marchew (do kupienia w warzywniaku). Nie lubię mięsa, ale jak ktoś lubi, to może kupić w mięsnym.

Ja też lubię ryby:) ale rzadko je jem. Ostatnio zajadam się wędlinami( można je kupić w lap-pol, tradycyjny wyrób) i sałatką z ogórka,śmietany, soli i koperku( można ją zrobić samemu ale jak ktoś nie umie to lepiej zamówić).

[ Dodano: 2009-12-03, 15:33 ]
Zapomniałam wspomnieć o krwistym steku wołowym z masłem czosnkowym i rukolą. Do tego czerwone wino i nic mi więcej nie potrzeba.

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO