motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dodatki do kuchni
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-01-17, 12:06 
Oczytany mnich

Bardzo podobają mi się te kominki elektryczne :-> czy one dają ciepło, czy tylko ładnie wyglądają?

Ja dużo piekę dlatego mam zestaw różnych foremek i blach do pieczenia ciast i muffinek :-> Przed świętami robiłam zakupy w sklepie u dr. oetkera i kupiłam świetne formy Tradition. Są bardzo dobrej jakości i jestem z nich bardzo zadowolona.

Obrazek Obrazek

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-01-29, 16:36 
Przyjaciel

Dla mojego męża, obowiązkowym przyrządem jest urządzenie do krojenia jajka ;)
Ale nie mam zdjęcia

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-02-12, 11:35 
Oczytany mnich

Ja też używam krajalnice do jajek. Kiedyś kupiłam taką najzwyklejszą i służy mi już kilka lat. Wygląda tak: Obrazek

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-02-15, 12:54 
Adept

A co powiecie na takie rozwiązania grafika na szkle kuchnia myślę doskonała do tego typu aranżowania.? Na Fototapetka.eu są właśnie takie grafiki i dużo, dużo więcej.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-13, 11:37 
ja też zaczęłam kompletować różne rzeczy do kuchni i trafiłam na stronę homedome.pl i tam znalazłam super garnki, patelnie, miski i sporo innych rzeczy :D jestem też fanką pieczenia i nie mogłam się oprzeć prześwietnym foremkom do pieczenia ^^

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-06-10, 23:57 
Jak szukasz dobrych akcesorii kuchennych to polecam Ci stronę https://ballarini.pl/
Mają zestawy różnych firm o niesamowitej jakości, wykonaniu i technologii, z dobrych materiałów oraz co najlepsze, długoletniej gwaracji. A mowa o firmach takich jak Staub, Zwilling, Ballarini, BSF, Miyabi, którzy produkują garnki żeliwne, ceramiczne, do kuchni indukcyjnej, itp. A także patelnie różnego rodzaju w tym moje ulubiona grillowa od Ballarini. No i noże kuchenne, w czym Miyabi są chyba najbardziej wyspecjalizowane, moim osobistym zdaniem

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-06-11, 09:44 
Adept

zwykle gary chyba sa lepsze niz jakies kolorowe, a przynajmniej mi sie bardziej podobaja ;)

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-06-28, 20:24 
Adept

najlepszy dodatek do kuchni to sprzęt. Co powieceie na piekarnik 600 PRO Steambake od Electroluxa zastanawiam się nad zakupem

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2