dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dodatki do kuchni
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-01-17, 12:06 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-06, 13:09
Posty:59
Bardzo podobają mi się te kominki elektryczne :-> czy one dają ciepło, czy tylko ładnie wyglądają?

Ja dużo piekę dlatego mam zestaw różnych foremek i blach do pieczenia ciast i muffinek :-> Przed świętami robiłam zakupy w sklepie u dr. oetkera i kupiłam świetne formy Tradition. Są bardzo dobrej jakości i jestem z nich bardzo zadowolona.

Obrazek Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do kuchni
PostNapisane: 2018-01-29, 16:36 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Dla mojego męża, obowiązkowym przyrządem jest urządzenie do krojenia jajka ;)
Ale nie mam zdjęcia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do kuchni
PostNapisane: 2018-02-12, 11:35 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-06, 13:09
Posty:59
Ja też używam krajalnice do jajek. Kiedyś kupiłam taką najzwyklejszą i służy mi już kilka lat. Wygląda tak: Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do kuchni
PostNapisane: 2018-02-15, 12:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-06-23, 13:57
Posty:18
A co powiecie na takie rozwiązania grafika na szkle kuchnia myślę doskonała do tego typu aranżowania.? Na Fototapetka.eu są właśnie takie grafiki i dużo, dużo więcej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do kuchni
PostNapisane: 2018-03-13, 11:37 
ja też zaczęłam kompletować różne rzeczy do kuchni i trafiłam na stronę homedome.pl i tam znalazłam super garnki, patelnie, miski i sporo innych rzeczy :D jestem też fanką pieczenia i nie mogłam się oprzeć prześwietnym foremkom do pieczenia ^^


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dodatki do kuchni
PostNapisane: 2019-06-10, 23:57 
Jak szukasz dobrych akcesorii kuchennych to polecam Ci stronę https://ballarini.pl/
Mają zestawy różnych firm o niesamowitej jakości, wykonaniu i technologii, z dobrych materiałów oraz co najlepsze, długoletniej gwaracji. A mowa o firmach takich jak Staub, Zwilling, Ballarini, BSF, Miyabi, którzy produkują garnki żeliwne, ceramiczne, do kuchni indukcyjnej, itp. A także patelnie różnego rodzaju w tym moje ulubiona grillowa od Ballarini. No i noże kuchenne, w czym Miyabi są chyba najbardziej wyspecjalizowane, moim osobistym zdaniem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dodatki do kuchni
PostNapisane: 2019-06-11, 09:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-06-05, 15:02
Posty:10
zwykle gary chyba sa lepsze niz jakies kolorowe, a przynajmniej mi sie bardziej podobaja ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do kuchni
PostNapisane: 2019-06-28, 20:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-04-11, 15:59
Posty:30
najlepszy dodatek do kuchni to sprzęt. Co powieceie na piekarnik 600 PRO Steambake od Electroluxa zastanawiam się nad zakupem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do kuchni
PostNapisane: 2020-02-18, 04:15 
Teraz warto zerkać na promocje noworoczne, np. tutaj https://zwilling.pl/promocje/promocje-noworoczne-2020/ jest sporo promocji na prawdę dobrych jakościowo akcesorii kuchennych marek zagranicznych


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dodatki do kuchni
PostNapisane: 2021-03-31, 16:59 
Zainwestowałam niedawno w żaluzje i całkiem inaczej się gotuje, niestety mam kuchnię tak ulokowaną, że w południe słońce robiło co chciało. Kupiłam drewniane (dość ryzykowne do kuchni, polecam artykuł jeśli ktoś tez o tym myśli: http://zaluzjeokienne.com.pl/jak-dbac-o-zaluzje-drewniane-w-kuchni/), ale chyba wymienię przed latem na grubsze rzymskie, te są trochę ciężkie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO