dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Drinki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-01-24, 14:54 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
nie, ja zawsze kupuję J.P.Chenet, wybór mają spory, więc biorę i zwykła białe i białe musujące, a drink rzeczywiście pyszne, szczególnie jeśli mamy dużo pomarańczy, ja w ogóle uwielbiam cytrusy :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drinki
PostNapisane: 2011-01-26, 16:53 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
No to ja mam teraz w domu J.P Chenet ale różowe. jakoś najbardziej lubię ten kolor. z takiego można też jakiegoś drinka sporządzić?

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drinki
PostNapisane: 2011-02-01, 14:53 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Rózowe wino jest delikatne, szkoda je na drinki.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drinki
PostNapisane: 2011-02-26, 21:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-05, 23:41
Posty:3
Colin, prosiłeś o przepisy na drinki z Agwą. Prosze:

Green Angel /Zielony Anioł/
Składniki:
8 listków bazylii, 12.5 ml Pallini Limonchello, 37.5 ml Dżinu Martini Millers, 25ml Agwy, 25 ml czystego soku jabłkowego, cukier waniliowy
sposób przyrządzania:
do schłodzonego shakera /naczynia typu Boston Glass/ wrzucić 8 listków bazylii, wypełnij kostkami lodu, następnie proszę zrosić Limonchello i wymieszaj. Następnie odsącz Limonchello, dodaj resztę płynnych dodatków (gin, agwa i sok jabłkowy). Na brzegu kieliszka typu Martini zatknij kawałek limonki, resztę obręczy kieliszka obsyp cukrem waniliowym. Nalej z shakera mieszankę do kieliszka i drink jest gotowy do spożycia.


Boliwijska Rapsodja / Bolivian Rhapsody/

60ml Agwy, pół swieżej limonki, 1 łyżka stołowa dzemu malinowego, 1 łyżka stołowa cukru waniliowego, szczypta gorzkiego Cardamonu, 1 łyżka stołowa syropu czekoladowego,
sposób przyrządzania:
wyciśnij limonkę, dodaj cukier, syrop czekoladowy oraz dzem. Wypełnij powyższymi skladnikami kieliszek typu Collins, przygotuj kruszony lód. Do Agwy dodaj gorzki Cardamon, odsącz ją i wlej do kieliszka. Lód wrzuć na sam koniec, aby pozostał na górze. Dla przyozdobienia i dodania animuszu można zatknąć klin cytryny na brzeg szklanki.

Państwo Koki / Naród Koki (Coca Nation)

4 owoce miechunki (peruwiańska wiśnia), 15 ml 3 letniego Rumu Havana Club, 25 ml Agwy, 20 ml soku z cytryny, 10ml miodu płynnego, 25ml hiszpańskiego likieru „liquor 43”.

Sposób przyrządzania:
zmieszaj owoce i miód w shakerze typu Boston, dodaj wszystkie płynne dodatki oraz lód w kostkach. Wymieszaj dokładnie i odsącz wszystko do szklaneczek (poj. 250ml) wypełnionych lodem w kostkach. Ozdobić owocami miechunki.

Jungle flame . Płomień dzungli/

kliny (nie ćwiartki, tylko ósemki) pomarańczy, kliny limonki, 30ml Agwy, 12.5 ml Amaretto, 12.5 ml likieru Xante, piwo imbirowe typu Ale.

Wrzuć pomarańczę oraz limonkę do szklaneczek (poj. 250ml), kruszony lód. Wymieszaj Agwę, Amaretto i Xante. Zalej do szklaneczek a na koniec polej to piwem imbirowym.

Liquid Envy (płynna zazdrość)

składniki:
25ml Agwa, 12.5 ml Midori (likier melonowy), 25 ml Żubrówki, 12.5 ml soku z limonki, 50ml soku ze świeżo wyciskanego jabłka, syrop cukrowy (z dodatkiem gumy arabskiej :) ) oraz 1 kiwi.

Przyrządzanie:
wydłub łyżeczką miąsz kiwi do shakera typu Boston, dodaj syrop Gomme i wymieszaj aż do konsystencji puree. Dodaj resztę płynnych składników i wymieszaj z lodem w kostkach. Dodkłądnie odsącz do szkalek typu Martini (poj. 200ml)
Użyj połówki wydrążonego kiwi jako łódeczki i wypełnij ją drinkiem. Dodaj 12.5ml Agwy do łódeczki, przyozdobić można klinem z limonki oraz obranym plasterkiem limonki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drinki
PostNapisane: 2011-02-27, 01:37 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
DorotaK napisał(a):
nie, ja zawsze kupuję J.P.Chenet, wybór mają spory, więc biorę i zwykła białe i białe musujące, a drink rzeczywiście pyszne, szczególnie jeśli mamy dużo pomarańczy, ja w ogóle uwielbiam cytrusy :)



J.P. Chenet bardzo lubię... samo...
ale chyba skuszę się na małą zmianę ! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drinki
PostNapisane: 2011-04-01, 15:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-05, 23:41
Posty:3
Hej!
Chcę Was poinformować, że 02.04 w klubie explosion na ul. Wał Miedzeszyński 646 (II budynek) start godz. 21:00, w Warszawie o godz 22:00 jest organizowana impreza, na której będzie degustacja Agwy Każdy z Was ma teraz okazję spróbować tego trunku, jeśli wcześniej nie prób wał! Polecam i zapraszam serdecznie. Ja na pewno się zjawię, nie mogę przegapić takiej okazji!

pe.es. ktoś był w enklawie? jak wrażenia? smakowała Agwa?

Agwa jest już w sprzedaży u nas w kraju !!!

http://y-lux.pl/p/161/4884/agwa-coca-leaf-li queur-0-7l-30--likiery-alkohole.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drinki
PostNapisane: 2011-04-11, 21:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-12-17, 11:25
Posty:2
Agwa jest już na polskim rynku. Szukać w googlach AGWY Byłem ostatnio na imprezie, o której tu pisałem ale usunięto pościk. Świetna impreza, Agwa w smaku niebiańska Czuć wyraźnie limonkę no i "jakieś" zioła Polecam Świetnie sprawdza się w mojito!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drinki
PostNapisane: 2011-12-16, 22:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-15, 09:59
Posty:30
To muszę te Agwę spróbować, bo jestem wielkim fanem Mojito. Uwielbiam jeszcze Białego Ruska. Ostatnio byłem w UK i tam sprzedawali Czarnego Ruska - ktoś próbował?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drinki
PostNapisane: 2012-02-29, 11:16 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 14:22
Posty:270
chyba drogie te wasze propozycje, znacie może coś w bardziej przystępnej cenie??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO