dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: ekspres do kawy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-12-16, 15:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 09:26
Posty:17
Bosch ma bardzo dobre ekspresy, łatwe w obsłudze i wydaje mi się, ze jak na taka markę, to wcale nie takie drogie. No zresztą piłam kawę z ekspresu tej marki i naprawdę była dobra, a chyba głównie to się liczy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ekspres do kawy
PostNapisane: 2010-12-19, 13:48 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Ja w robocie głównie kawę piję, ekspres jakiś Saeco (modelu nie pamiętam). Kawka dobra wychodzi (ale i sama kawa ziarnista niezłej jakości jest).

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ekspres do kawy
PostNapisane: 2010-12-23, 14:31 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Zelmer robi całkiem niezłe ekspresy: http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/ ... prod=43150 Ten model jest jak na cenę bardzo dobry. Taki do użytku cąłkiem domowego jest w sam raz :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ekspres do kawy
PostNapisane: 2010-12-31, 14:10 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
Ja sobie kupię ekspres jak będę mógł wymienić punkty z payback na jakiś. Jestem prawie w połowie drogi, więc jeszcze trochę. Chociaż raczej jestem zwolennikiem sypanej, to czasami jednak ze zwykłej wygody przydałby się ekspres.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ekspres do kawy
PostNapisane: 2011-12-01, 17:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
najlepszym ale droższym rozwiązaniem jest kupno ekspresu od razu ciśnieniowego od razu z młynkiem i z pojemnikiem na mleko taka kawa jest zdrowa, nie ma w niej konserwantów alni żądnych sztucznych rzeczy, jest na ryku bardzo duży wybór ekspresów, wystarczy zajrzeć do jakiegoś sklepu internetowego tam są dobre ceny np medialux tam jest spory wybór tego rodzaju sprzętu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ekspres do kawy
PostNapisane: 2011-12-06, 13:23 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
Ojczulek chciał dostać od nas w prezencie na poprzednie święta ekspres ciśnieniowy. Niestety, znamy jego słomiany zapał i znamy nasze fundusze. Bez sensu było kupowanie mu czegoś tak drogiego. Na mikołajki kupiłyśmy mu wtedy zwykłą, prostą kawiarkę -bardzo mu się podobała :mrgreen: i zaparzała super smaczną kawę. W tym roku zakupiłyśmy mu taką droższą, porządniejszą (bo tamta to była tak zwykła z supermarketu), mam nadzieję, że też będzie się super sprawować. Ale i tak, najlepsza kawa jest w Coffee Heaven. :->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

ekspres do kawy
PostNapisane: 2012-02-26, 15:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-26, 14:12
Posty:5
Ja z wszystkich wymienionych, to byłabym skłonna kupić Ekspres firmy Bosch, których bardzo dużo widziałam na stronie magicznaplaneta.pl oraz Zelmer. Ktoś wspominał o ekspresie Krups, to teraz są właśnie na tej stronie promocje, jakby ktoś się na nią zdecydował. Myślę, że smak kawy nigdy mi nie zbrzydnie, normalna zalewana też jest ok, ale kawa z ekspresu to inny smak i miła odmiana. Ja już mam swoje typy, tylko teraz wystarczy na któryś się zdecydować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ekspres do kawy
PostNapisane: 2021-03-31, 17:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-02-07, 16:26
Posty:21
Poniekąd się z tym zgadzam. Dopóki nie miałam w domu ekspresu do kawy, to przygotowywałam ją w kawiarce Bialetti. Tak przygotowana kawa była naprawdę smaczna i aromatyczna! A samą kawiarkę zamówiłam w sklepie internetowym Blueberry Roasters, gdzie do tej pory kupuję najlepszą kawę Brazylia Santos! ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO