dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie warto zjeść?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-06, 19:16 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Restauracje restauracjami, ale... Ja staram się na co dzień jadać zdrowo, a sama nie mam czasu gotować. Najczęściej chyba odwiedzam salad story. Bo jest tanio, ale i smacznie. Sałatki są tak dobrze skomponowane, że żadna restauracja by się nie powstydziła... :D Mój faworyt - rybaka <3


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-04-20, 12:32 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
Ja za to mam ostatnio fazę na wrapy w Salad Story, dużo zdrowsze i smaczniejsze niż kebab,a można jeść w trasie - bo nie zawsze mam czas usiąść na spokojnie. Tajski z mango - pychotka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-05-28, 21:58 
ja w Warszawie bardzo sobie cenię bardzo restaurację pod Gigantami mają niesamowity klimat, przepiękne wnętrze a kuchnia jest nieziemska- jeżeli lubicie kaczkę koniecznie musicie tam wpaść


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-06-08, 23:16 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
I jak samba_mamba, byłaś? Podzielasz zdanie pozostałych? Obejrzałam sobie zdjęcia na fb i muszę przyznać, ze wygląda to fajnie. Menu wygląda apetycznie, no i chyba mają ogródek, tak? Jadę na weekend do Warszawy, pogoda ma być ładna, fajnie byłoby posiedzieć gdzieś. Warto się tam wybrać z rodziną?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-06-11, 16:14 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Tak Dorka, wybrałam się i z czystym sumieniem polecam. :) Jest przyjemnie i bardzo smacznie. Nawet wzięłam sobie coś słodkiego na wynos. :) Jeśli chodzi o Twoje pytanie to myślę, że śmiało możesz wybrać się tam z rodziną, bo jest to miejsce na tyle kameralne, że i zjecie i porozmawiacie spokojnie czy to w środku czy właśnie w ogródku. :) Nie wiem, co tam lubisz najbardziej, ale ja na pewno mogę polecić rybę. Sola na szpinaku jest w Paul'u po prostu pyszna, a prezentuje się tak:

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-06-17, 13:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
ja uwielbiam małe kameralne miejsca gdzie nie jest mega tłoczno a czuć specyficzny klimat. A ze jestem z Krakowa to najczesciej bywam w kawiarni Lajkonik http://lajkonik-pik.pl/pl/krakow
Mozna bardzo fajnie u nich zjesc cos dobrego a jesli chcecie sie przekonac to w innych miastach tez maja swoje kawiarnie wystarczy sprawdzic:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-06-17, 21:04 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Wygląda apetycznie, uwielbiam ryby :) No a my byliśmy w Paulu w niedzielę. Jako, że towarzyszyły nam dzieci, to oczywiście makaroniki, ciastka i tartaletki poszły w ruch ;) Do tego dzieci napiły świeżo wyciskanych soków, a my pysznej kawy :) Udany wypad, więc dzięki za polecenie :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-06-27, 18:44 
świetnie jest i zdecydowanie warto spróbować chińskich pierożków w boazi house, wpadłam tam kiedyś jakoś po drodze nie spodziewając się zbyt wiele a okazały się genialne i teraz sobie też chętnie do pracy z dowozem zamawiamy większą grupą


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-07-04, 11:58 
byłem w tym paulu na centralnym i nic tam nie ma


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-07-08, 16:47 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
To zależy kto i czego szuka. :) Na Centralnym kupisz przekąski na drogę, kanapki, słodkości czy kawkę. Jeśli chcesz zjeść coś konkretnego, to trzeba przejść się kilka minut spacerkiem do "właściwego" Paul'a przy Emilii Plater i tam masz do dyspozycji całe menu dań na zimno i ciepło. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO