dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-10-31, 16:42 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Irving Tea - Imbirowa i malinowa
No i jeszcze lubię herbaty o smaku jabłka z cynamonem ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-31, 21:23 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Uwielbiam herbate o nazwie Astra, dawno jej już nie piłam ale o ile pamiętam było to czerowno-zielone pudełko. Dlaczego mi smakowała ? Bo niby była to zwykła herbata ale aromat miała znacznie lepszy od tej normalnej , wprost nie do opisania ...
A poza tym uwielbiam herbatki owocowe... Ekoland i tego typu własnie, świetnie służą latem jako zimny napój herbaciany jak i na chłodne wieczory dobrze rozgrzwają ;-)

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-04, 13:38 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-04, 13:22
Posty:25
asiula_14_15 napisał(a):
Irving Tea - Imbirowa i malinowa


O tak, koleżanka ma rację :) Na herbaty Irvinga trafiłam przypadkiem bo szukałam przepisów na ciekawe rzeczy z herbaty i wlazłam na ich stronę i forum (polecam, sporo ciekawostek tam mają :) http://www.irvingtea.com/Rozmowy/Forum/ ) no i postanowiłam spróbować. Nie zawiodłam się.

Jeśli jednak o mojego faworyta chodzi to niestety - herbaty tej już nigdzie nie mogę dostać po pochodziła z limitowanej gwiazdkowej serii. A szkoda, bo była przepyszna. :)
Na co dzień pijam właśnie Irvinga lub herbatki sypane kupione w herbaciarni. Ogólnie to ja wolę te sypane właśnie bo są bardziej aromatyczne :) I polecam spróbować herbatę z cynamonem lub jakimiś innymi przyprawami korzennymi - najlepsza na zimę :)

[ Dodano: 2008-12-01, 15:25 ]
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale wypróbowałam w ostatnich dniach nieco przepisów z tej strony, do której wrzuciłam link powyżej. Z czystym sumieniem mogę wam polecić:
- Herbatę z Mlekiem i Karmelem http://www.irvingtea.com/Przepisy-kulin ... icle_id,33
- Herbatę Mrożoną z Pomarańczą http://www.irvingtea.com/Przepisy-kulin ... icle_id,30
- Tropikalne marzenie http://www.irvingtea.com/Przepisy-kulin ... icle_id,32

Pyszności. :-P

_________________
serio, serio?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-01, 17:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-11-03, 20:08
Posty:24
A jak smakuje ta z mlekiem i karmelem? Masz może jakiś swój sposób na zrobienie karmelu?
Herbata z żółtkiem? Nigdy nie próbowałam. A tu aż dwa przepisy z ich udziałem. Inspirujące...nie sądziłam, że można tak podawać herbatę. ;) Wygląda bardzo apetycznie.
A jeśli chodzi o earl grey'a, to chyba nie tylko starsi ludzie mają fioła na jej punkcie. Ja też ją uwielbiam. To już jest taka aromatyzowana mieszanka, nawet z aronatem cytryny. Earl Grey earl greyowi nierówny :) Ale widzę, że Irving ma jego aż trzy rodzaje. Nie pozostaje nic, jak spróbować i posmakować kilka odcieni.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-01, 17:38 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-04, 13:22
Posty:25
kaskada napisał(a):
A jak smakuje ta z mlekiem i karmelem? Masz może jakiś swój sposób na zrobienie karmelu?
Herbata z żółtkiem? Nigdy nie próbowałam. A tu aż dwa przepisy z ich udziałem.


Ciężko tak określić jak smakuje. Jeśli jadłaś kiedyś kogel mogel to łatwiej będzie ci wyobrazić sobie smak herbaty z żółtkiem :) takie żółtko to dobre jest (jajka jadam na miękko tylko ;) )
A co do karmelu - ja po prostu topię cukier na patelni. Tylko trzeba bardzo uważać, żeby nie przypalić!!

_________________
serio, serio?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-02, 18:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-11-03, 20:08
Posty:24
Poszukam jakiegoś przepisu na sam karmel i spróbuję :) czegoś takiego jeszcze nie piłam :) W ogóle na stronie Irvinga jest ogromnie dużo zaskakujących przepisów!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-05, 12:58 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-04, 13:22
Posty:25
Kaskada i jak, wypróbowałaś? Smakowało? :) Potrzebuję poparcia moich słów, bo widzę, że nikt mi nie wierzy ;)

_________________
serio, serio?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-05, 23:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-11-03, 20:08
Posty:24
Na razie spróbowałam Tropikalnego Marzenia. I to dwukrotnie, bo kiedy wypiliśmy jedną, mój chłop wołał już o dokładkę :) Proste do wykonania, szybkie. I wystarczyły suszone figi- zawsze je mam, sok z cytryny i lody waniliowe. Pycha :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-08, 16:57 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-04, 13:22
Posty:25
heh no pycha pycha :) godne polecenia :) jak wypróbujesz czegoś jeszcze z tamtych przepisów to daj znać i podziel się wrażeniami, bo zastanawiam się co następnego zrobić ;)

_________________
serio, serio?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-08, 17:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-11-03, 20:08
Posty:24
W ten weekend wzięłam na tapetę przepis z linka: herbata z mlekiem i karmelem :) Przepyszne i jakie proste do wykonania! Trochę się bałam tego karmelu hand made, ale wszystko mi się udało. Słodkie, szlachetne. Czegoś takiego jeszcze nie piłam. :)
Teraz mam zamiar spróbować czegoś z lodem- zwłaszcza, że jeszcze nie wypróbowałam swojego super hiper miksera w zakresie rozdrabniania lodu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO