dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak się zdrowo odżywiać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-27, 12:20 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Wiadomo, że od naszego odżywiania zależy nasze zdrowie i ewentualne choroby (np. miażdżyca, cukrzyca), na które zapadamy. Czy staracie się zdrowo odżywiać? Trzymacie się jakichś zasad?

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak się zdrowo odżywiać?
PostNapisane: 2019-03-24, 16:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-28, 14:46
Posty:22
Zdrowe odżywianie dla mnie jest na pierwszym miejscu. Prowadzę aktywny tryb życia, chodzę na siłownię itd. ale potrzebowałam jeszcze dobrego jedzenia do czego mam dwie lewe ręce. No i wpadłam na pomysł zamawiania gotowego jedzenia z WygodnaDieta. Dużo mi to dało więc kontynuuję dietę z nimi już 7 miesiąc ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak się zdrowo odżywiać?
PostNapisane: 2021-02-21, 19:30 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Też zamawiam wygodną diete - kolejny już rok. Posiłki mi bardzo smakują, wszystko jest ok, zdrowo, lekko, nie ma monotonii, mam codziennie zestaw pięciu posiłków gotowy do zabrania do pracy :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak się zdrowo odżywiać?
PostNapisane: 2021-03-31, 16:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-02-07, 16:26
Posty:21
Nie wiem, jak Wy ale ja duże znaczenie przypisuje napojom. Piję dużą ilość wody z różnymi naturalnymi dodatkami (cytryną, miętą, imbirem). Obowiązkowa jest u mnie także zielona herbata od Blueberry Roasters.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak się zdrowo odżywiać?
PostNapisane: 2021-03-31, 21:34 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
Czy ktoś z Was korzystał może z tych gotowych dań frosty? Widziałam, ze mają już takie mrożone dania z ryżem lub makaronem w składzie, czy to się nie rozgotowuje na patelni? Jest kilka smaków do wyboru, między innymi azjatycki, meksykański i są gotowe w 10-11 minut, no nie powiem, kusi mnie, żeby kupić takie mrożonki na zapas i mieć zdrowe gotowe obiady, jak nie mam czasu gotować., a jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż te diety pudełkowe.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak się zdrowo odżywiać?
PostNapisane: 2021-05-03, 15:56 
Słodyczy i panierki nie lubię, nie ciągnie mnie do tego więc dość łatwo ze zdrowym jedzeniem. Poza tym czytam blogi typu http://www.fitlinepolska.pl/, śledzę dietetyków i udzielam się w fit grupach na FB, żeby być na bieżąco z nowinkami dietetycznymi i wdrażać to co mogę. No ale przyznam, że poza względnie zdrowym odżywianiem to tryb życia leży, uzależnienie od kofeiny i papierosów z którym nie mam ochoty nic robić xD


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO