dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaką pralkę warto kupić
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-14, 17:55 
Do prania samej bielizny jest ok, ale już na większe pranie tak nie za bardzo;-) Teraz pralki comapctowe whirlpool są małe, więc spokojnie można coś wybrać. A jaki model suszarki możecie polecić?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaką pralkę warto kupić
PostNapisane: 2013-07-22, 20:07 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
lucka999 napisał(a):
Widziałam lodówki kombi, nie wiedziałam, że są i pralki. Ja kupiłam komplet, pralkę i suszarkę whirpoola, postawiłam w słupku, żeby ,mniej miejsca zajęły. Sprzęt pierwsza klasa.


Dobry pomysł z takim umieszczeniem suszarki, nie pomyślałabym że tak można:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaką pralkę warto kupić
PostNapisane: 2013-07-23, 21:56 
No szczerze mówiąc to ja tez nie myślałam, że tak można. Raczej nigdy nie stawiałam sprzętu jeden na drugi. Ale rzeczywiście dobrze wiedzieć, że jest taka opcja, można zaoszczędzić sporo miejsca.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaką pralkę warto kupić
PostNapisane: 2013-07-30, 20:35 
Ja mam pralkę i suszarkę whirlpool ale postawiłam obok siebie, bo mam dużo miejsca:-) Obydwa sprzęty działają bardzo dobrze.Jestem zadowolona, bo mam o wiele więcej wygody niż kiedyś.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaką pralkę warto kupić
PostNapisane: 2013-07-31, 18:52 
ja mam beko, całkiem niezła


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaką pralkę warto kupić
PostNapisane: 2013-07-31, 19:19 
Ja mam zmywarkę whirlpoola i sprawdza się bardzo dobrze. Kupiłam już jakiś czas temu i nie mam żadnych zastrzeżeń.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaką pralkę warto kupić
PostNapisane: 2013-08-31, 22:20 
Też się chyba rozejrzę za whirpoolem, miałam kiedyś małą pralkę otwieraną od góry to zachciało mi się nowoczesnej, otwieranej od frontu no i mam za swoje, niecałe dwa lata i padła.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaką pralkę warto kupić
PostNapisane: 2013-08-31, 22:23 
To kiepsko jak nawet dwóch lat nie pochodziła. Masz jeszcze na gwarancji to oddaj. Tylko teraz ciężko bez pralki. Ja mam u siebie LG, pralka po trzech latach bez awarii.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaką pralkę warto kupić
PostNapisane: 2013-09-02, 08:39 
Pralki LG są zazwyczaj mało awaryjne a jak już coś się zdarzy to mają taką opcję, że łączysz się telefonem z serwisem , przykładasz słuchawkę to pralki i serwisant w mgnieniu oka zdiagnozuje awarię.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaką pralkę warto kupić
PostNapisane: 2013-09-05, 21:50 
I co pralka sobie rozmawia z serwisantem? Ja słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o pralkach whirlpool. Ostatnio nawet w pracy koleżanka mówiła, że miała i teraz żałuje że wymieniła na inną.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO