dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-01-15, 00:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-10-22, 08:49
Posty:6
Nikt zbyt mi nie pomógł tutaj- doczytałam opinie na temat tego typu podarunków.Chciałabym się podzielić efektem wręczenia w prezencie zestawu noży:) Świetnym pomysłem okazał się ten komplet. Znajomi oznajmili, że praktyka jest najważniejsza, więc są zadowoleni:) tym bardziej, że noże są na gwarancji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2015-01-21, 20:49 
A w Warszawie gdzie można pooglądać taki zestaw noży philipiaka? Mają jakiś sklep stacjonarny?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2015-01-29, 00:22 
Witam,

Jeżeli pragną Państwo znaleźć salon w swojej okolicy, zachęcam do skorzystania z poręcznego lokalizatora na naszej stronie internetowej http://www.philipiaksalony.pl/wybierz-salon.

Odpowiadając na zadane pytanie pragnę poinformować, że warszawski salon Philipiak znajduje się w Centrum LIM (Al. Jerozolimskie 65/79).

Służę pomocą w przypadku dalszych pytań,
Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2015-01-30, 01:06 
Aguu napisał(a):
O co chodzi z tymi nożami philipiaka? Czym się wyróżniają od innych? Są ze stali szlachetnej, czy może porcelanowe (choc tu bardziej moda rządzi niż jakość) lub z jeszcze innego materialu? Poszukuję porządnej jakości noży na prezent.


Witam,

W ofercie Philipiak znajdzie Pani noże ceramiczne oraz kute noże stalowe, wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Są one wyjątkowo ostre i gładkie, dzięki czemu nie wymagają częstego ostrzenia. Z całą pewnością sprawdzą się jako pomysł na prezent.

Z pełną ofertą produktów zapoznać się można na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań bądź wątpliwości - chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2015-02-02, 19:58 
Pani Marto, czy te noże są laserowo ostrzone?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2015-02-25, 10:45 
Witam,

Jak najbardziej tak. Noże są ostrzone laserowo.

Pozostaję do dyspozycji,
Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2015-03-20, 19:08 
Pani Marto, Gdzie mogłabym znaleźć listę sklepów z Waszymi produktami. Szukam jakiegoś w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Ewentualnie czy jest możliwość zakupu online. Ta druga wersja w moim przypadku jest zdecydowanie lepsza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2015-04-19, 21:46 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
A taki nóż naostrzony laserowo można potem ostrzyć na osełce lub innym przyrządzie? Pytanie może głupie, ale nie wiem czy noże laserowo ostrzone można ostrzyć potem samemu ręcznie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2015-04-19, 22:58 
Tak, można je ostrzyć ręcznie choć zwykle nie wymagają dodatkowych zabiegów ostrzących.
Jeżeli ma Pan jeszcze jakieś pytania - zapraszam.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2015-12-20, 12:50 
Noże philipiaka super sprawa. Dostałam je w prezencie urodzinowym i są naprawdę świetne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO