dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Lodówko-zamrażarka Polar
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-07-20, 19:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-18, 11:00
Posty:5
Moja stara lodówka padła, więc musze kupić coś nowego. Zupełnie nie orientuję się co teraz w trawie piszczy, bo starą lodówkę miałam dobre 8 lat, więc nie interesowałam się za bardzo. Jakie nowości sie pojawiły? Zastanawiam się nad lodówko-zamrażarką Polar http://www.promoceny.pl/detail/rtv-euro ... 79a-56785/ ale może wy polecicie mi jeszcze coś? Wysokość do 180 cm, szerokość bez znaczenia, klasa A albo A+.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lodówko-zamrażarka Polar
PostNapisane: 2011-09-26, 12:07 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-12, 10:52
Posty:54
Szczerze mówiąc przy wyborze lodówko- zamrażarki kierowałabym się prestiżem danej marki, jeśli chodzi właśnie o ten produkt to wybrałabym chyba firmę Whirlpool bo jest z tego co wiem najlepszą i jej urządzenia jeśli chodzi o pralki i lodówki sa najwyższej jakości. W dobrej cenie jest ta lodówko-zamrażarka http://magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kat ... prod=81281 i funkcjonalnie z tego co widzę również bardzo dobra.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lodówko-zamrażarka Polar
PostNapisane: 2012-06-18, 16:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Prestiż marki to podstawa.Ja też zwracam uwagę na firmy,którym ufam. Najczęściej kupuję sprzety LG bo dla mnie to sprawdzona marka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lodówko-zamrażarka Polar
PostNapisane: 2012-08-03, 09:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-03, 09:16
Posty:2
A czy nie macie wrażenia, że wszystkie firmy mocno zjechały na jakości. Ostatnio oglądałam program, w którym mówili o dość powszechnym procederze, jakim jest programowanie usterek. Podobno producenci np. drukarek programują, że przykładowo po 2 latach pojawia się usterka. Drukarka jest mechanicznie sprawna, ale elektronika siada. Nie da się naprawić, trzeba kupić nową.
Coś w tym jest, bo kiedyś sprzęt służył kilkanaście lat, dziś psuje się po 2-3 latach użytkowania. Marawila piszesz o LG. Miałam ich pralkę. Non stop pracowała na najwyższych obrotach. Była niezawodna, ładna i wprost ją uwielbiałam. Po 5 latach wyglądała jak nowa i sprzedałam ją za całkiem niezłą sumkę, bo do nowej łazienki musiałam kupić mniejszą.
Ufam pralkom LG, ale lodówki tej marki bym nie kupiła. Mam jakieś poczucie, że każdy specjalizuje się w czymś innym. Nie można być dobrym we wszystkim.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lodówko-zamrażarka Polar
PostNapisane: 2012-08-03, 11:47 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Czemu nie można, przecież lodówki LG zdobyły medal od konsumentów, wiec i w tym firma jest dobra, jedynie to może dłużej produkuje sprzęt rtv, gsm, ale trzeba pamiętać, ze produkuje milion pralek i lodówek rocznie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lodówko-zamrażarka Polar
PostNapisane: 2012-08-31, 10:28 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-07, 12:21
Posty:69
Czasami nawet u najlepszych producentów można trafić na jakiś model słabszej jakości, ale na ogół jak ktoś ma już ulubioną markę, to rzadko zmienia. Wydaje mi się, że LG może się pochwalić zarówno lodówkami jak i pralkami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lodówko-zamrażarka Polar
PostNapisane: 2012-09-03, 15:30 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
No tez tak uważam tym bardzie, ze zgarniają coraz więcej nagród za ten sprzęt.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lodówko-zamrażarka Polar
PostNapisane: 2012-09-26, 20:18 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Podobnie jak psiunka269 uważam, że przy wyborze lodówki, czy lodówko-zamrażarki to prestiż marki faktycznie jest bardzo istotny.
Nie znaczy to, że nowa marka jest zła, ale te, które są na rynku długo, dają większe możliwości potem: naprawa, części, serwis, no i jest się do kogo "pofochać" jak coś.

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lodówko-zamrażarka Polar
PostNapisane: 2012-09-27, 00:31 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 00:19
Posty:3
przy takich wydatkach lepiej doplacic 100 - 200 zł i kupic sprzet znanej i dobrej firmy.

_________________
Dbaj o swoją formę trener personalny warszawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lodówko-zamrażarka Polar
PostNapisane: 2012-09-28, 13:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
dokładnie tak, jako rzeczesz:)

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO