dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-16, 01:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 19:39
Posty:12
ale mi narobiliście smaka! na dobrą kawę to już za późno, ale rano to sobie zaleję tego mocnego fluidzika, podjem płatki i doprawię kisielkiem gumowym.
Zestaw nie z tej ziemi.
Więc może zjem kisiel kawowy i pożuję gumę o smaku płatków :))) ;-) i na wszystko truskawki w czekoladzie chilli :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-20, 00:20 
a propos mleka w tubce! to najlepszy wynalazek na świecie! jako dziecko wysysałam taką tubkę na raz i kończyło się wielkim bólem brzucha.Ale kawy tak prosto z butelki to jeszcze nie piłam. To jest jakiś super ekstrakt? Mega moc?Bo nazwa Fluid to jest nieco obiecująca, nie powiem. :lol:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-07, 17:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
...mleko w tubce zawsze napawało mnie obrzydzeniem, aż do momentu kiedy go spróbowałam, pycha! :lol:
A co do nowinek kulinarnych to ja bardzo lubię popcorn z mikrofali! :-P
Kiedy wieczorkiem zabieram się z mężem za oglądanie filmów to lubię coś pochrupać. Popcorn z mikrofali jest pycha, mało kaloryczny i cieplutki, czuje się wtedy jak w kinie...a Wy też taki lubicie? ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO