dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Nóż
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-12, 13:05 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-07-29, 12:19
Posty:70
Kupiłam ostatnio świetny nóż w prezencie dla mojej mamy. Jest niezwykle zadowolona z jego ostrości i wytrzymałości. Co prawda dałam za niego 100zł w MediaJet, ale jak widać było warto. Jest to nóż ceramiczny, wykonany z dwutlenku cyrkonu, jest bardzo twardy i ostrzejszy niż skalpel chirurga. W skali twardości uzyskuje wynik 8,5 punktu (diament ma wynik 10 a najlepsze kute noże 6.5) co powoduje, że prawidłowo używany nie potrzebuje ostrzenia przez długi, długi czas.
A Wy jakie noże używacie w swojej kuchni?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nóż
PostNapisane: 2011-11-15, 19:43 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
Kiedyś znalazłam takie noże ceramiczne, muszę przyznać, że cena jest zachęcająca http://www.tvprodukt.pl/Produkty(2,,).aspx?search=N%c3%b3%c5%bc+ceramiczny+N%c3%93%c5%bb+SZEFA+KUCHNI+ Ciekawe czy są rzeczywiście tak wytrzymałe i nie trzeba ich ostrzyć.

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nóż
PostNapisane: 2011-11-16, 14:22 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
Trafiłaś w sedno z tym tematem! W domu posiadamy zestaw jakiś noży firmy krzak, który niby się sprawdza, ale jest już taki stary, że czasem się zastanawiam czy aby nie starszy od mnie. ;-) Zamierzam więc sprawić kochanym rodzicom na święta jakieś porządne noże.
Gosiu czy możesz podrzucić linka do noża, którego kupiłaś mamie? Może ktoś zna firmy godne polecenia?
Zastanawiam się nad Gerlachem, ale jak na razie, żadne z przeglądanych kompletów mnie nie powaliły. Wizualnie i cenowo bardzo podchodzi mi ten ale nie wiem jak z użytecznością.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nóż
PostNapisane: 2011-11-18, 12:14 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-08-16, 23:05
Posty:5
Ostatnio tez się zastanawiam. Ceramiczne są mega ostre i w ogóle ale ciekawe jak zachowają się przy spotkaniu z podłożem...pewnie zależy jakim jeszcze. Czytam trochę o tym i podobno dobre noże ma kyocer np. taki http://www.sztucce.pl/files/Kopia%20z%2 ... 5B1%5D.jpg
Nóż fajny to i cena "fajna":) Dlatego jeśli ktoś miał taki nóż niech napisze coś o trwałości.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nóż
PostNapisane: 2011-11-23, 11:56 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Tescoma dobre noże ma. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nóż
PostNapisane: 2011-12-15, 07:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
noże ceramiczne są swietne, jednakże chyba mozna je stłuc, prawda? nie bede próbowac;)

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO