dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-15, 17:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
Ludka napisał(a):
Ja także posiadam płytę od whirlpoola. Jestem bardzo zadowolona, korzystam już kilka miesięcy. Zwracałam uwagę przy zakupie na zabezpieczenia, bo mam małe dzieci no i mam blokadę panelu, dzięki której nie muszę się martwić o maleństwa:-)



Dokładnie takie dodatkowe zabezpieczenia są bardzo przydatne, jeśli w domu mamy małe dzieci.Warto zwrócić na to uwagę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
PostNapisane: 2013-07-23, 21:58 
Trzeba zwracać uwagę na takie szczegóły, żeby po zakupie nie żałować że można było mieć bardziej funkcjonalne rzeczy:-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
PostNapisane: 2013-07-29, 20:57 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
Macie rację, to są niby takie szczegóły, ale już przy użytkowaniu okazuje się, że jednak bardzo ważne kwestie. Dobrze że producent myśli o tym, co może być przydatne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
PostNapisane: 2013-07-30, 20:26 
Z czasem pojawiają się coraz to nowsze rzeczy, które ułatwiają nam użytkowanie sprzętu AGD i wykonywanie codziennych czynności. Warto kupować to, co jest nam naprawdę potrzebne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
PostNapisane: 2013-07-31, 18:49 
warto tez kupować to, co własnie się pojawia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
PostNapisane: 2013-07-31, 19:01 
Na pewno warto zwracać uwagę na nowości, bo możemy znaleźć coś, co naprawdę będzie dla nas przydatne. Dodatkowo teraz te ulepszane sprzęty są bardzo funkcjonalne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
PostNapisane: 2013-10-14, 19:33 
Ja mam płytę indukcyjną i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Wcześniej miałam gazową ale bez porównania. Kupiłam whirlpoola, bo wiele rzeczy mam od nich i są naprawdę solidne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
PostNapisane: 2013-10-15, 20:39 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
Gosiulek napisał(a):
Ja mam płytę indukcyjną i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Wcześniej miałam gazową ale bez porównania. Kupiłam whirlpoola, bo wiele rzeczy mam od nich i są naprawdę solidne.


Również uważam, że Whirlpool to solidny i dobry producent.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
PostNapisane: 2013-10-22, 15:21 
Płyty whirlpoola są bardzo dobre, ja korzystam z takiej i uważam, że to był świetny zakup.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Płyta indukcyjna czy ceramiczna?
PostNapisane: 2013-10-26, 11:57 
Ja jestem za płytą indukcyjną, też mam w domu maleństwa i kupiłam tą : http://www.kupujemy.pl/electrolux-ehl76 ... kacja.html
jestem bardzo zadowolona, posiada ona również zabezpieczenie przed dziećmi. W niektórych sklepach kosztuje aż 2600 ale udało mi się znaleźć za 1700 i zaoszczędziłam 900 zł :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO