dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Pomył na prezent na parapetówkę
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-11-21, 13:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-18, 23:51
Posty:22
coś miłego i użytecznego, na parapetówkę mojego dobrego znajomego przyszłam z przydatnym zestawem: komplet ładnych szklanek, foremki do lodu i Żubrówka Palona. Był zadowolony ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomył na prezent na parapetówkę
PostNapisane: 2013-11-23, 15:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-11, 11:42
Posty:20
Obraz Żyda - ponoć przynosi to szczęście nowemu mieszkaniu, to dla zaboboniaszczych;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomył na prezent na parapetówkę
PostNapisane: 2016-07-14, 18:16 
coś fajnego na mieszkanie, jakiś nowoczesny gadżet najlepiej, cinnibird jest super sama mam i używanie go sprawia mi wiele frajdy a ładnie podane desery cieszą oko zarówno domowników jak i gości, nawet jak ktoś nie lubi przesiadywać w kuchni to na ładnie ozdobioną kawę nie trzeba wiele wysiłku a może błysnąć


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomył na prezent na parapetówkę
PostNapisane: 2016-08-06, 15:03 
My kupiliśmy fajny zestaw kieliszków i szklanek w agata home i okazało się że to był strzał w dziesiątkę, bo akurat prezent trafił do gusty gospodyni także była bardzo zadowolona.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomył na prezent na parapetówkę
PostNapisane: 2016-08-09, 14:25 
Ja to kupiłam moim znajomym dwa kinkiety active jet w OBI, ale takie, ze można je dowolnie malować, albo pozostawić białe. Przydały im się do ich nowoczesnego mieszkania.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomył na prezent na parapetówkę
PostNapisane: 2016-08-10, 13:38 
Mojej koleżance przypadła do gustu patelnia grillowa z gerlacha, którą jej dałam na parapetówkę. Sama też mam taką to wiedziałam ze się z prezentu ucieszy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomył na prezent na parapetówkę
PostNapisane: 2016-08-15, 12:39 
Ja siostrze na parapetówkę kupiłam drzewko bonsai i taką lewitującą podstawką - http://www.prezentyvip.eu/lewitujace-bonsai/1044-lewitujace-bonsai-.html Jej radość nie do opisania! :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomył na prezent na parapetówkę
PostNapisane: 2016-08-18, 14:56 
a ja jestem za ekspresem do kawy, to fajny prezent no i przydatny jak się goście pojawią. Zobacz sobie takie rzeczy na avans.pl ja tam do mieszkania dużo akcesoriów kupowałam, jak się wyprowadziłam do rodziców, mają na prawdę spoko ceny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomył na prezent na parapetówkę
PostNapisane: 2016-08-30, 20:42 
Może jakieś fajne magnesy na lodówkę? Zobacz sobie gadżety w sklepie http://www.oldschoolshop.pl/ , dużo mają takich fajnych przedmiotów w sam raz na prezent ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomył na prezent na parapetówkę
PostNapisane: 2016-11-10, 11:20 
Fjanie jest kupić coś co sie pzryda i bedzie pocieszne, ja np. ostatnio koleznae na parapetówke kupiłam, http://cinnibird.pl/cinnibird-white.html koleżnaka była bardzo zadowolona, od teraz może twórczo przydabaić kawę i malwoac na niej różne kształty. Od teraz kazdy gość erio ma taką kawę z ciekawymi dekoracjami!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO