dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: restauracje w Warszawie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-10, 21:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Może to nie jest typowa restauracja, raczej knajpa szybkiej obsługi - ale lubię salad story. Mają fajne połączenia smakowe. Jestem akurat sałatkożercą więc coś dla mnie :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: restauracje w Warszawie
PostNapisane: 2016-07-22, 12:42 
dla mnie zdecydowanie najlepsza jest restauracja w hotelu rialto, miejsce zdecydowanie z wyższej półki ale warto czasem zaszaleć i wybrać się na romantyczną kolację tym bardziej że owoce morza wiadomo afrodyzjak :D szef kuchni dania robi niesamowite a do tego jest tam bardzo pięknie i można poczuć się wyjątkowo, podobno słyną też z genialnych śniadań ale to nie miałam okazji próbować


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: restauracje w Warszawie
PostNapisane: 2016-11-03, 02:28 
Ja w W-wie to uwielbiam Salto na wilczej. Moja ulubiona restauracja jeżeli chodzi o wyjścia ze znajomymi czy to z rodziną :) Czasem organizujemy tam bardziej uroczyste obiady np. z okazji jakichś rocznic itp, i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy ani na jedzeniu ani na obsłudze :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: restauracje w Warszawie
PostNapisane: 2018-03-09, 14:25 
ja od siebie mogę jeszcze dodać moją stałą przyjaciółkę śniadaniową i obiadową - Bistro Wiejska. Jesteśmy już ze sobą jakieś 3 miesiące i jeszcze się nie znudziliśmy :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: restauracje w Warszawie
PostNapisane: 2018-03-11, 18:26 
a ja już tutaj Wam napiszę, że jeśli przeszukujecie fora w poszukiwaniu opinii do poszczególnych restauracji, to ja Wam powiem jedno - w stolicy to tylko w Pańska 85! Jakie oni tam mają cudeńka! Osobiście uwielbiam i to baaaardzo. Można jeść i jeść ^^


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO