dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Słodycze, słodycze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-28, 19:47 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
u mnie to chyba kwestia że naprawdę wszystko jest dla mnie za słodkie :) tak jak mówiłam czasem coś tam skubne ale jednak wolę np sama robić batoniki białkowe , owsiane niż zjeść kawałek czekolady...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Słodycze, słodycze
PostNapisane: 2015-05-07, 16:35 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-04, 16:28
Posty:78
to w sumie dobrze:) i pewnie nie chowasz po szafkach batoników... w razie nagłej potrzeby^^

_________________
"Moda przemija, styl pozostaje"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Słodycze, słodycze
PostNapisane: 2015-05-11, 12:35 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-05-08, 12:21
Posty:47
jestem maniaczką ciast i czekolad - mogę jeść tonami. jak czasami najdzie mnie chęć na czekoladę to aż robię się nerwowa. u mnie raczej zapasy nie istnieją, bo zawsze wszystko znika w mgnieniu oka!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Słodycze, słodycze
PostNapisane: 2015-05-30, 14:16 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ostatnio robiłam makowiec na spodzie z ciecierzycy. Pycha. <3


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Słodycze, słodycze
PostNapisane: 2015-05-31, 22:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-04-02, 12:14
Posty:16
jak tak lubicie słodycze to spróbujcie sobie krem miodowy Hobee marki Huzar. Kupowałam ostatnipo w Realu. Jadłam już malinowy i kakaowy. Pychota. Można z chlebem, a jak mnie naszło na słodkie ostatnio to zrobiłam naleśniki z tym kremem i super były. Przynajmniej słodych zdrowa- bo to krem z naturalnego miodu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Słodycze, słodycze
PostNapisane: 2015-06-30, 20:20 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
Szczerze to u mnie wygląda to bardziej na zasadzie że jak coś od kogoś słodkiego dostane chowam do szafki a potem na jakieś urodziny / imieniny czy bez okazji komuś prezentuje a to tofifi czy merci i inne takie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Słodycze, słodycze
PostNapisane: 2015-07-02, 12:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 16:41
Posty:8
aniot napisał(a):
jak tak lubicie słodycze to spróbujcie sobie krem miodowy Hobee marki Huzar. Kupowałam ostatnipo w Realu. Jadłam już malinowy i kakaowy. Pychota. Można z chlebem, a jak mnie naszło na słodkie ostatnio to zrobiłam naleśniki z tym kremem i super były. Przynajmniej słodych zdrowa- bo to krem z naturalnego miodu


Tak dokładnie :drunk:
Sama też jem te "Hobeczki" jak je moje maluchy nazywają ;) a one wręcz ubóstwiają, dla mnie wazne że to bez konserwantów i że to sam zdrowy miód ( takiego samego miodu nie chciały jeść)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Słodycze, słodycze
PostNapisane: 2016-10-26, 18:03 
Byłam ostatnio w Salto na wilczej i jadłam tam najlepszy deser w swoim życiu :D Nazywa się Tesoro Asteca i składa się z czekolady, yerba mate, kminku i soli morskiej. Nigdy nie przypuszczałabym że posmakuje mi takie połączenie, a tu proszę :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Słodycze, słodycze
PostNapisane: 2017-07-29, 17:22 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Odkąd postawiłam na zdrowe jedzenie jakoś za bardzo nawet mnie nie ciągnie do słodyczy;) Wszystko dzięki Wygodnej diecie i ich smacznym posiłkom. Codziennie dostaję 5 dań, które w zupełności mi wystarczają i zaspokajają wszystkie żywieniowe potrzeby;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Słodycze, słodycze
PostNapisane: 2017-09-12, 11:11 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-06, 13:09
Posty:59
Słodycze to moje drugie imię :-D Uwielbiam ciasta, babeczki i desery, a w pracy na słodką przekąskę przygotowuję moje ulubione deserki słodkie chwile :-> Dziś mam duet mango i ananas :-D Mniam, mniam pyyycha.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO