dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sprawdzone przepisy na grilla ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-04-25, 18:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-04-16, 09:04
Posty:14
Bakłażan pocięty w paski i posypany ziołami - proste i bardzo dobre.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdzone przepisy na grilla ?
PostNapisane: 2012-05-21, 13:43 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Teraz w sklepach Biedronki są gotowce - bekon zwinięty na długich wykałaczkach,samemu można żeberka,wiepszowinkę,rybki i wszystko na co tylko mamy ochotę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdzone przepisy na grilla ?
PostNapisane: 2012-05-30, 19:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-05-16, 19:14
Posty:16
polecam piersi kurczaka marynowane w jogurcie wymieszanym z czerwoną pastą curry, grillowane plastry bakłażana, cukinii i paski papryki marynowane wcześniej w oliwie, ziołach i czosnku, podane w formie sałatki z drobnymi pomidorkami i winegretem z dodatkiem świeżej bazylii, oregano lub mięty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdzone przepisy na grilla ?
PostNapisane: 2012-06-11, 15:54 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 15:49
Posty:21
Zapraszamy do udziału w konkursie filmowym Grill Packa „Rewolucja w grillowaniu -Siedem grzechów głównych.” Nagroda dla zwycięskiego filmu 1 tys pln w każdej edycji. Szczegóły na stronie http://grillpack.pl/konkurs2.php


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdzone przepisy na grilla ?
PostNapisane: 2012-09-20, 22:01 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-12-29, 13:23
Posty:54
rozmarynowa napisał(a):
polecam piersi kurczaka marynowane w jogurcie wymieszanym z czerwoną pastą curry, grillowane plastry bakłażana, cukinii i paski papryki marynowane wcześniej w oliwie, ziołach i czosnku, podane w formie sałatki z drobnymi pomidorkami i winegretem z dodatkiem świeżej bazylii, oregano lub mięty.

Fajny przepis - a masz może coś na temat wieprzowiny? Może jakiś pomysł na karkówkę? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdzone przepisy na grilla ?
PostNapisane: 2012-10-01, 11:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Teraz akurat jest odpowiedni okres na robienie grilla. Jeśli chodzi o wieprzowinę, ja np. kroję ją w plastry, potem robię na nich kratownicę nożem, przyprawiam, smaruję musztardą,zawijam i piekę. Z karkówką postępuję podobnie z tym, że nie zawijam,ale też nakrawam, doprawiam,smaruję musztardą (dla kruchości) i układam na tackach.Często układam na mięsie pokrojony czosnek, ewentualnie cebulkę.Ostatnio nawet aby się nie spaliło ,a dobrze upiekło,owinęłam warstwą folii aluminiowej i tak grillowałam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdzone przepisy na grilla ?
PostNapisane: 2012-10-03, 18:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 21:37
Posty:47
Składniki (dla 4 osób)
• 4 polędwiczki wieprzowe PQS
• po 1 łyżce świeżych ziół: pietruszki, szczypiorku, tymianku, rozmarynu

Marynata:
• 5 łyżek musztardy dijońskiej
• 6 łyżek półwytrawnego lub wytrawnego czerwonego wina
• 4 łyżki oliwy z oliwek
• szczypta mielonej ostrej papryki, pieprz

Wykonanie
Wszystkie składniki marynaty dokładnie wymieszać. Umyte i osuszone mięso dokładnie zanurzyć w marynacie i odstawić do lodówki na kilka godzin. Po wyjęciu grillować przez 2-3 minuty z każdej strony. Przed podaniem posypać posiekanymi ziołami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdzone przepisy na grilla ?
PostNapisane: 2012-10-04, 08:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-09-03, 08:42
Posty:54
Na tej stronie macie trochę posprawdzanych przepisów. Jest tu kuchnia chiśka, polska, grecka. Coś z mięsa mięsojadaczy, sałatki dla roślinojadaczy. Coś około 1000 przepisów. Smacznego ;)

_________________
Organizujemy szkolenia handlowe, szkolenia typu coaching i perswazja oraz inne szkolenia biznesowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdzone przepisy na grilla ?
PostNapisane: 2012-10-06, 22:23 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-12-29, 13:23
Posty:54
ciekawska napisał(a):
Teraz akurat jest odpowiedni okres na robienie grilla. Jeśli chodzi o wieprzowinę, ja np. kroję ją w plastry, potem robię na nich kratownicę nożem, przyprawiam, smaruję musztardą,zawijam i piekę. Z karkówką postępuję podobnie z tym, że nie zawijam,ale też nakrawam, doprawiam,smaruję musztardą (dla kruchości) i układam na tackach.Często układam na mięsie pokrojony czosnek, ewentualnie cebulkę.Ostatnio nawet aby się nie spaliło ,a dobrze upiekło,owinęłam warstwą folii aluminiowej i tak grillowałam.

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z nacinaniem mięsa przed wrzuceniem go na grilla.

Nie wysusza się przy takiej opcji mięso?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdzone przepisy na grilla ?
PostNapisane: 2012-10-08, 15:13 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-08, 15:06
Posty:6
Ah szkoda, że sezon grilowy już powoli mija ;) Było w tym roku kilka nowości u mnie na grilu jak np krewetki;) próbował ktoś?

_________________
I have spread my dreams under your feet. Tread softly because you tread on stojaki my dreams.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO