dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: ulubiona kuchnia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-01-29, 16:37 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Wegetariańska, za aromatczność :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ulubiona kuchnia
PostNapisane: 2018-01-29, 21:43 
Ja uwielbiam kuchnię włoską. Trafiłam jakiś czas temu na bardzo fajny blog - ballarini.pl/blog mnóstwo bardzo fajnych przepisów, do tego można kupić bardzo ciekawe artykuły, akcesoria, noże, garnki itp. Polecam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ulubiona kuchnia
PostNapisane: 2018-01-29, 23:23 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-01-26, 22:17
Posty:5
Dla mnie mnie najlepsza kuchnia to kuchnia domowa, typowo polska. Nie ma lepszego jedzenia.

_________________
Żadna prawda nie może uleczyć smutku po stracie ukochanej osoby.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ulubiona kuchnia
PostNapisane: 2018-01-30, 00:05 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Różne kuchnie lubię, ale najbardziej chyba grecką, turecką i arabską. Zwłaszcza ta ostatnia bogata jest w smaki, aromatyczna i nasycona ziołami. Ostatnio robiłam kurczaka arabskiego i kupiłam z ciekawości Rozmaryn z Maroko i Kurkumę z Indii z Knorra, bo mi wpadły w sklepie w oko. Faktycznie bardzo wyraziste i takiego rozmarynu to chyba jeszcze nie miałam. Polecam uwadze te przyprawy, bo spory wybór i naprawdę fajnie się sprawdzają. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ulubiona kuchnia
PostNapisane: 2018-03-09, 13:46 
Przez to, że za dziecka miałem szczęście odwiedzić Chiny i spróbować ich dań, stałem się wielkim miłośnikiem tamtejszej kuchni. Ciężko ją samemu ugotować, ale znajdzie się kilka restauracji, które podają ciekawe wariacje, na czele z Pańską 85.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ulubiona kuchnia
PostNapisane: 2018-03-11, 18:04 
Makarony! Czyli to będzie włoska :) Nie miałam okazji jeść we Włoszech, ale za to w Bistro Wiejska często jem aglio e olio albo carbonarę, bo naprawdę przygotowują tam wyśmienitą kuchnię...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ulubiona kuchnia
PostNapisane: 2018-03-13, 09:54 
Moja ulubiona, to zdecydowanie kuchnia włoska, nie ma nic lepszego niz makarony i pizza <3 Dlatego w Wawce chodze tylko do Oliwy i Papryki, jak mam gdzies wyjasc na miasto zjesc


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ulubiona kuchnia
PostNapisane: 2018-03-25, 20:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Zdrowa;) A taką mam dzięki Wygodnejdiecie u której zamawiam posiłki;) Jedzonko jest smaczne, świeże i syte a ja nie tracę czasu na gotowanie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ulubiona kuchnia
PostNapisane: 2018-04-13, 12:42 
Ja chyba najbardziej lubię Sushi... Co najmniej raz w tygodniu muszę sobie zamówić Sushi Kushi przez Pizza Portal, bo uwielbiam ich potrawy. Bombowe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ulubiona kuchnia
PostNapisane: 2018-04-24, 19:34 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Taka dobrze przyprawiona, ogólnie lubię większość potraw byle by smak był wyrazisty. Ogólnie jeżeli mowa o przyprawach to używam serii mono z knorra


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO