dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wasze ulubione potrawy na gorąco!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-10-10, 22:59 
ja ostatnio bardzo polubiłam morszczuka :D A to dlatego, że w Salto serwuja rewelacyjnego, z ciecierzycą, szczawikiem zajęczym i topinamburem. Naprawde genialnie smakuje, w ogóle mają świetne owoce morza, więc jak ktoś lubi, to koniecznie się wybierzcie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wasze ulubione potrawy na gorąco!
PostNapisane: 2016-10-17, 21:55 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Dzisiaj pierwszy raz robiłam cannelloni bolognese z kremowym serem chavroux! Pychootttta!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wasze ulubione potrawy na gorąco!
PostNapisane: 2018-03-09, 14:27 
Miałem ostatnio przyjemność po raz pierwszy skosztować Steka Bavette w Bistro Wiejska. Od tego czasu stał się moją ulubioną potrawą "na gorąco". Ale i zimny by był bardzo wysoko.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wasze ulubione potrawy na gorąco!
PostNapisane: 2018-03-11, 18:37 
Ja tam wolę zdecydowanie restaurację :D Zwłaszcza, gdy mąż stawia :D Heh. a tak poważnie to bardzo lubię jedną warszawską restaurację - Pańska 85. Mają smaczne jedzenie, a nawet bardzo i do tego bardzo przyjemnie w środku :) Tam mogłabym jeść codziennie ^^


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wasze ulubione potrawy na gorąco!
PostNapisane: 2018-03-22, 09:54 
A ja osobiście przyznam, że ja to ryb tak często nie jadam, za to duzo częściej krewetki. Generanie zawsze prawie zamawiam z Hurry Up Shrimp z Krakowa. Są pyszne no i wiem, że dobrze dosmazone, dobrze doprawione, generalnie super!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wasze ulubione potrawy na gorąco!
PostNapisane: 2018-03-22, 11:41 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-06, 13:09
Posty:59
Ja jestem fanką pierogów i naleśników na ostro :D Lubię też gęste zupy, które można traktować jak cały posiłek. Uwielbiam też wszelkie kasze z mięsem, warzywami, sosami i grzybami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wasze ulubione potrawy na gorąco!
PostNapisane: 2018-04-16, 10:14 
U mnie zdecydowanie wygrywają żeberka bbq z restauracji Stara Zajezdnia na krakowskim Kazimierzu. Spróbujecie raz i na pewno będziecie tam wracać :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wasze ulubione potrawy na gorąco!
PostNapisane: 2018-04-21, 18:53 
A jak dla mnie, to krewetki duszone w białym winie z Filipa 18 <3 Cos cudownego! Zawsze je zamawiam, jak przychodze do nich na obiad


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO