dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zdrowe odżywianie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-24, 16:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-28, 14:46
Posty:22
czajoanna napisał(a):
WygodnaDieta już długo jest na rynku i tak samo długo korzystam z tego kateringu :) zaczynalam od diety sportowej, ale spróbowałam też antycellulitowej a teraz jestem na wegetarianskiej z rybami ;) klasa sama w sobie i niezmiennie wysoki poziom ;)


Ja też sprawdziłam antycellulitową i rzeczywiście, zauważyłam zmiany w swoim wyglądzie :) nie wiem jak, ale samą dietą duzo zdziałałam. Oczywiśccei, dużym plusem jest tutaj regularność, której pilnowałam, ale z gotowym jedzeniem jest już dużo łatwiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe odżywianie
PostNapisane: 2019-04-05, 12:49 
Ostatnio wcinam pełnoziarnisty włoski makaron arrighi z krewetkami , czosnkiem i oliwą , pycha jest , zdrowo i smacznie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe odżywianie
PostNapisane: 2019-05-06, 02:54 
Dla mnie genialne przepisy posiada blog Ballarini
Mają naprawde ogromny zasób tyych przepisów i wciąż go rozwijają, a warto zaznaczyć, że nie jest to byle jaka firma, a specjalizująca się w sprzedaży akcesorii kuchennych, garnków, czy patelni i noży bardzo renomowanych firm takich jak Staub, Zwilling, Miyabi
Ja często korzystam z tych przepisów i bardzo sobie chwale https://ballarini.pl/blog/przepisy-c9


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe odżywianie
PostNapisane: 2019-05-06, 09:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-05-06, 09:14
Posty:6
Dobra, zbilansowana dieta to podstawa. W internecie jest pełno kalkulatorów zapotrzebowania kalorycznego, więc warto z nich skorzystać i dopasować swoją dietę do wyników.

_________________
http://tajski-lubin.pl - wiele o zdrowiu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe odżywianie
PostNapisane: 2019-05-08, 15:40 
Ostatnio wcinałam risotto Łowicza z jarmużem i suszonymi pomidorami... ale pycha. Wystarczy tylko odgrzać. Dla zabieganych to idealne danie ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe odżywianie
PostNapisane: 2019-05-21, 17:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-04-07, 21:00
Posty:14
zdrowe odzywianie to przede wszystkim soki, ostatnio dostalam od meza w prezencie wyciskarke wolnoobrotowa Hurom, dopiero sie urzadzamy i wlasnie kuchnia nam jeszcze zostala :) a ten sprzet jest wedlug mnie niezbedny, soki uwielbiamy, prowadzimy zdrowy styl zycia :) kazdy w domu z niej korzysta


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe odżywianie
PostNapisane: 2019-08-15, 20:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Również postawiłam na catering też Wygodnadieta i jestem zadowolona. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie a przy tym poprawiła się też moja figura;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe odżywianie
PostNapisane: 2019-09-01, 14:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-04-12, 23:02
Posty:5
U mnie królują tylko naturalne, nie przetworzone produkty i aktywność fizyczną. W ten sposób chyba najlepiej zadbamy o nasz organizm. Zakupy robię na bio bazarkach, jarmarkach czy w sklepach online typu KRUKAM.PL, które mają bogatą ofertę dobrych, naturalnych produktów typu oleje, mąki, herbaty, kawy, przekąski etc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe odżywianie
PostNapisane: 2019-09-27, 15:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
Natalka6 napisał(a):
Również postawiłam na catering też Wygodnadieta i jestem zadowolona. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie a przy tym poprawiła się też moja figura;)


Faktycznie, Wygodna ma tyle opcji diety, że każdy znajdzie coś dla siebie;) Mnie np. bardzo spodobała się dieta wegańska w ich wykonaniu;) Posiłki różnorodne, syta i smaczne;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe odżywianie
PostNapisane: 2020-04-17, 07:35 
Jem dużo kasz, warzyw, jajek, dobra oliwa, olej lniany, mniej mięsa. Piję dużo wody, sok pomidorowy tarczyna piję codziennie. Jak mam ochotę na słodkie to banan rozgnieciony z jogurtem, kakao i na to migdały.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO