dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-11, 00:21 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
lolo24 napisał(a):
Ja ćwiczę jakieś 6 miesięcy już... (czasem miałem takie przerwy np. przez tydzień bo mi się nie chciało). I robię 4 serie po 40 brzuszków dziennie, ze 30 grzbietów podobnie pompki, do tego się podciągam. i widzę, duży efekt. Na rezultaty trzeba długo czekać. tak wyraźnie widzę różnicę dopiero teraz, a Wy mówicie o 1 tygodniu.


To gratuluję samozaparcia. Ja ostatnio głównie tyję :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-26, 15:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Dla chcącego nie ma nic trudnego. Każdy może zacząć ćwiczyć wystarczy tylko odpowiednio silna wola. Ja nie mam czasu ostatnio żeby chodzić na siłownię więć ćwiczę głównie w domu- drążek, brzuszki, przysiady i tak dalej... Staram się regularnie biegać , naprawdę to polubiłam i nie wyobrażam sobie, że mogłabym przestać. Żeby zwiększyć efektywność treningu aerobowego łykam L-karnitynę( ze sklepu Hellhound, polecam bo jeśli chodzi o ten typ asortymentu trzeba korzystać ze sprawdzonego źródła).

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-23, 15:25 
(hmm) ja narazie ćwicze rano i wieczorem...robie przysiady i brzuszki...nie jestem gruba ani chuda poprostu chce wysportować... :-P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-23, 19:07 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
kajas napisał(a):
Dla chcącego nie ma nic trudnego. Każdy może zacząć ćwiczyć wystarczy tylko odpowiednio silna wola.


Ja nie mam na to czasu. To nie jest kwestia chcenia, a posiadania odpowiedniej ilości czasu, bo samym chceniem niewiele zdziałam :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-30, 14:41 
Trzeba się po prostu zmobilizować. Jak sobie człowiek kupi fajny ciuch na siłke albo fitness i karnet, to już raczej chodzi. Też mam mało czasu, ale staram się cokolwiek robić, żeby nie sczeznąć całkiem za biurkiem;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-30, 15:49 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
Tasso napisał(a):
Jak sobie człowiek kupi fajny ciuch na siłke albo fitness i karnet, to już raczej chodzi.

fakt, jak nie ma lansu nie ma mobilizacji...

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ćwiczenia ;)
PostNapisane: 2010-08-23, 09:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Ja raczej myślę, że jak ktoś sobie odżywkę do chodzi, bo szkoda mu kasy, którą wydał i chce tą odżywkę wykorzystać. Ja tak robiłem, wiem po sobie, że czasem ciężko się zmotywować, ale trenuje obecnie 6 dni w tygodniu, przez przynajmniej 1,5 godziny, czasem przez 3 godziny, zależy ile mam zajęć dodatkowych. I czuję się dużo lepiej, niż kiedy ćwiczyłem dwa razy na tydzień.
Osobom, które chcą zrzucić tłuszcz z nóg albo brzucha, polecam pas neoprenowy albo spodenki neoprenowe (pas widziałem na hellhound.pl za 16 złotych, co jest śmieszną ceną za coś tak przydatnego). Pas rozgrzewa i ociepla, przyśpiesza spalanie tłuszczu i "odkrywa" mięśnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2011-09-05, 17:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 17:29
Posty:8
ema napisał(a):
Lonely napisał(a):
dodaj do tego jeszcze skakanke ;)


Niegłupi pomysł, tylko ciężko będzie z wykonaniem - na dworze nie da rady, aw domu za małe pokoje, pół chałupy bym zdemolowała ;P

ema podsyłam ci zestaw ćwiczeń na wszystkie partie ciała możesz ćwiczyć w domu na dworze w sali sportowej abyś miała chęć i żebyś wytrwała. http://kondycja.info/page.php?id=cwiczenia Powodzenia!! i pamiętaj również o diecie: http://kondycja.info/page.php?id=diety

_________________
Sport to zdrowie, zapraszamy na forum sportowe poświęcone aktywności fizycznej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ćwiczenia ;)
PostNapisane: 2011-10-10, 10:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Nawiązując do wpisu Sportowca, to są specjalne programy ćwiczeń dla początkujących przewidujące ćwiczenia z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała. Np. tutaj jest trening bez sprzętu napisany lata temu przez samego Arniego, a dalej aktualny i skuteczny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ćwiczenia ;)
PostNapisane: 2011-10-31, 17:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-31, 16:44
Posty:3
nie mów że od dziś tylko zrób to od razu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO