dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-20, 22:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-11-20, 21:32
Posty:1
Natty napisał(a):
poza tym co to za forum że nawet nie można poczytać postów bez rejestracji ? Od razu trzeba się rejestrować a potem jak mi się nie spodoba już tam nie zaglądać - ciekawy tok myślenia tamtych administratorów, pewnie chodzi o to żeby się jak najwięcej osób zarejestrowało.


A nie pomyslałas o tym ze moze nie chca by kazdy kto wejdzie na ich forum mogł czytac ich mysli i posty?? Nie sadzisz ze tu chodzi o jakos a nie o ilosc uzytkownikow??
Mysle ze to bardzo dobry pomysł z tym rejestrowaniem sie by moc czytac posty bo niektorzy na fora wchodza tylko po to by krac watki a nie po to by sie wypowiadac i dzielic sie swoimi myslami!

[ Dodano: 2007-11-20, 21:22 ]
Pawel napisał(a):
baner tez mi sien ie podoba, tak samo jak skorka, gryzie w oczy... ale to moje prywatne zdanie :)


Jesli piszesz na jednym forum (oczywiscie chodzi mi o forum o jesen skorce) to jasną jest rzeczą to ze sie do niego przyzwyczaiłes i jak wejdziesz na forum o innym kolorze skorki to Ci sie to nie podoba bo potrzebujesz troche czasu zeby sie przyzwyczaic do innego koloru

Rownie dobrze ja moge powiedziec ze mi nie podoba sie taki kolor jasny bo wyglada to prawie jak wiekszosc innych for
Niczym sie nie rozni....

[ Dodano: 2007-11-20, 21:36 ]
rouge napisał(a):
ale brzydki -ohydny styl wybrany , no i ten adres - jak go zapamietac ??? szkoda wogole czasu poswiecac na to "niby forum"


czemu napisałas "niby forum"??? byłas tam i sie zarejestrowałas?? czytałas posty i watki ze tak mowisz??a moze tylko weszłas na chwilke, popatrzyłas i stwierdziłas ze beznadzieja??
Ja wchodzac na to forum stwierdziłam ze panuje tam całkiem miła atmosfera i bardzo chetnie sie tam zarejestruje :)

Ps. Chyba przydało by Ci sie zajrzec do słownika ortograficznego xD

Zycze wszystkim miłego wieczorku
i pozdrawiam :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-24, 20:49 
Ludzie co to za krytka tego czego nie widzieliśie na oczy.Jestem pewien że im nie chodzi o to by się rejestrować tylko żeby forum było zamknięte przed byle kim , byłem tam i stwierdzam iż lepszego forum jak tamto nie ma :roll:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-24, 21:30 
Czasem by się wypowiadać trzeba coś przeczytać... A tu nie dość że ogólnie jest to brzydkie to jeszcze nie można nic poczytać i zapoznać się.
slociaxD napisał(a):
A nie pomyslałas o tym ze moze nie chca by kazdy kto wejdzie na ich forum mogł czytac ich mysli i posty?? Nie sadzisz ze tu chodzi o jakos a nie o ilosc uzytkownikow??
Mysle ze to bardzo dobry pomysł z tym rejestrowaniem sie by moc czytac posty bo niektorzy na fora wchodza tylko po to by krac watki a nie po to by sie wypowiadac i dzielic sie swoimi myslami!

phi ta jasne zarejestruj się to poczytasz nie masz wyboru albo tak albo w ogóle phi... ja zanim się gdzieś zarejestruje zawsze zastanawiam się czy warto, a to forum sugeruje że nie warto...
przybysz napisał(a):
Jestem pewien że im nie chodzi o to by się rejestrować tylko żeby forum było zamknięte przed byle kim , byłem tam i stwierdzam iż lepszego forum jak tamto nie ma :roll:

Ta jasne każdy może się zarejestrować...
Zauważ że ty nie miałeś wymogu rejestracji tu by wyrazić swoje zdanie...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 01:35 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-25, 01:22
Posty:3
Szczerze powiedziawszy nie bardzo rozumiem tych krytykujacych.

Trudno bowiem zrozumiec dlaczego piszecie o brzydkiej skorce, byc moze po zalogowaniu sie userzy moga wybrac i ustawic we wlasnym profilu dowolna skorke.
A to ze prosza o rejestrowanie sie na pewno ma jakis sens,czesto takie zamkniete fora sa duzo lepsze od tych na ktorych kazdy moze czytac.



Pozdrawiam wszystkich.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 01:46 
Różowy Satanista napisał(a):
phi ta jasne zarejestruj się to poczytasz nie masz wyboru albo tak albo w ogóle phi... ja zanim się gdzieś zarejestruje zawsze zastanawiam się czy warto, a to forum sugeruje że nie warto...


Gratuluje Ci intuicji... pewnie przy kupnie np. telewizora tez kierujesz sie opakowaniem ;) Otoz ja jestem tam zarejestrowany i moge Ci powiedziec, ze jest to forum majace szczegolna atomsfere... jesli ktos lubi cynizm jest zlosliwy to faktycznie - nie bedzie tam czul sie zbyt dobrze.

Różowy Satanista napisał(a):
Ta jasne każdy może się zarejestrować...
Zauważ że ty nie miałeś wymogu rejestracji tu by wyrazić swoje zdanie...


Ale jaki to jest argument w dyskusji? To forum jest otwarte, tamto forum jest zamkniete. To tak jakby porownywac cukierki na wage z bombonierka. Zreszta o czym my tu rozmawiamy - piszesz tak, jakby rejestracja wymagala szczegolnych umiejetnosci lub byla czyms kosztownym ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 07:12 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
To może ja zamknę tą dyskusję - po takim usilnym rozsyłaniu na wszystkie sposoby adresu tego 'cudnego' forum zarejestrowałam się właśnie po to żeby nikt mi nie zarzucał że krytykuję bez podstawy - i potwierdzam opinię reszty, forum bardzo źle się czyta, po za tym ledwo chodzi bo jest przeładowane różnego rodzaju bzdetami, jak np. latające serduszka :roll:
Dla zainteresowanych:
Login: ema
Hasło: UYLn4neY
Proszę sobie oglądać :roll:
(to jest drugie konto bo do tamtego zgubiłam hasło)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 12:30 
Czy tak powinna wyglądać strona główna forum ? Dla mnie to wygląda tandetnie i jak to ma przyciągnąć ewentualnych gości na forum ?


Ostatnio edytowano 2010-04-03, 17:29 przez rouge, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 17:40 
Cytuj:
Gratuluje Ci intuicji... pewnie przy kupnie np. telewizora tez kierujesz sie opakowaniem ;)

A owszem zwracam uwagę na opakowanie... bo jeśli opakowanie jest tandetne to "telewizor ulegnie zniszczeniu podczas transportu...
Cytuj:
Ale jaki to jest argument w dyskusji? To forum jest otwarte, tamto forum jest zamkniete. To tak jakby porownywac cukierki na wage z bombonierka. Zreszta o czym my tu rozmawiamy - piszesz tak, jakby rejestracja wymagala szczegolnych umiejetnosci lub byla czyms kosztownym ;)

Bo jest kosztuje mój czas wysiłek (chociażby psychiczny)
A i czemu tak usilnie reklamujesz to teoretycznie zamknięte forum na tym otwartym...
przecież "podobno" stawiacie na poziom...
Smacznych cukierków na wagę życzy Bombonierka


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-26, 11:42 
ema napisał(a):
Login: ema
Hasło: UYLn4neY
chciałęm się zalogować i
Kod:
Zły login i/lub hasło. Zapomniałeś hasła?
taki komunikat mi się pojawił - po 2 próbie dałem sobie już spokój.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-26, 17:55 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Roguś to spróbuj na to hasło ;)


Kod:
Qcwe4zyR



--------------
Do Administratorów ww. forum: Nie życzę sobie atakowania mnie przez emalie. Chcecie coś powiedzieć - proszę na forum publicznym, nie zamierzam wymieniać korespondencji prywatnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO