dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Optymalizacja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-05-14, 11:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-05-13, 00:49
Posty:11
Jedno z największych w Polsce for internetowych o optymalizacji i pozycjonowaniu stron. Jesli kogoś choć troche interesuje pozycja w google.pl jesgo strony internetowej to polecam lekture tego forum. Są tam potrzebne narzędzia i duża dawka informacji jak poprawić swoją pozycje w wynikach wyszukiwania.
optymalizacja.com

_________________
Tworzenie stron internetowych to nasza pasja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-14, 12:53 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Takze polecam te strone, niestety obsługa i użytkownicy nie są mili, na forum jest mały bałagan (w sumiesie nie dziwie, dziennie pisanych jest setki postow), nowego użytkownikowi, który nie sledzi forum na bieżąco, cięzko jest znaleźć konkretny temat, a za powtórzenie tematu robią jazdy :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-29, 13:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-05-13, 00:49
Posty:11
No niestety jest dokładnie jak piszesz, ale ja często tam siedzę i czytam. Narazie czytam :) przyznam że na pisanie przyjdzie czas jak już poznam dokładnie to forum. Pozycjonowanie ostatnimi czasy stało się bardzo trudnym zadaniem, szczególnie na oblegane frazy. Może dlatego że dużo jest takich co je oblegają :) Ale i google uodprnia się na coraz to nowe pomysły pozycjonerów, takie jak np. qlweby...

_________________
Tworzenie stron internetowych to nasza pasja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-29, 13:33 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
panam, ja sam wypozycjonowalem na fraze "forum dyskusyjne" firmy za to chcialy kilka tysiecy zł a wiekszosc w ogole nie chcialy sie podjąc tego zadania, bo fraza zbyt dobrze oblegana :P Masz moze jakis ciekawy sposob pozycjonowania?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-29, 13:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-05-13, 00:49
Posty:11
Najlepszy sposób to ciekawa strona, bo wtedy samo się pozycjonuje bez żadnego sztucznego pomogania. Jak forum ładnie chodzi i ludzie piszą i linkują do tego forum to już lepiej chyba nie trzeba :) Gożej wygląda jak strona składa się z samego flasha, lub kilku jakiś podstron z minimalnym tekstem... trzeba wtedy uruchamiać jakieś katalogi, systemy typu linkor, adder, albo jeszcze inne jak opisowe katagi. Generalnie jednak w takim przypadku to jakiś własny system, bo te wszystkie popularne prędzej czy później tracą swoją moc. Ale to już każdy działa na miare swoich możliwości :)

_________________
Tworzenie stron internetowych to nasza pasja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-29, 14:01 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Nie wiem jak ja to zrobilem,ale moje forum od poczatku jest dobrze wypozycjonowane, dodaje linki do katalogow, ale przeciez wszyscy to robią.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-29, 14:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-05-13, 00:49
Posty:11
Pomagają Ci użytkownicy napewno, ale dodawanie do katalogów szczególnie kiedyś było jednym z kluczowych elementów pozycjonowania. Dziś już nie jest taka łatwo :)

_________________
Tworzenie stron internetowych to nasza pasja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-29, 14:19 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Tak wiem, teraz trzeba dodawac linki do dobrych stron.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-29, 14:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-05-13, 00:49
Posty:11
Właśnie! Trzeba się wymieniać linkami i układać z ludźmi którzy są właścicielami tych stron. Polecam tez opisowe katalogi zwane blogo katalogami. Przygotowujesz sobie jakiś tekst z umieszczonym linkiem wewnątrz niego. Jeden Ci wystarczy. Ale tkest najlepiej jak jest napisane przez ciebie i nie może zawierać błędów. I taki tekst wklejasz do kilku takich katalogów. Polecam tak do 6 a później zmień tekst bo sam rozumiesz....

_________________
Tworzenie stron internetowych to nasza pasja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-29, 14:36 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Po sesji sie tym zajme i zaczne wymieniac sie linkami, mam procz forum, opisy gg, darmowe aliasy w krotkiej domenie, gry we fleshu i ten nieszczesny katalog stron, ktory w ogole zgubil PR podczas ostatniej aktualizacji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO