dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-01-13, 15:51 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
Straho napisał(a):
Przepraszam nie jestem dzieckiem już. Mam ponad 18 lat.


Wiekiem może i nie, ale rozumem w dalszym ciągu...i to takim dzieckiem ze smoczkiem w buzi :mrgreen:

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 16:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
Cytuj:
Przepraszam nie jestem dzieckiem już. Mam ponad 18 lat.


Ale jak dla mnie nadal masz 18 i nic na to nie wskazuje żebyś miał więcej niż 14lat .......


Ale każdy wydaje swoje osądy i swoje opinie ale ja w tym temacie nie napisze już ani słowa wole się tylko pośmiać z wypowiedzi i komentarzy jakie tutaj są pisane .....

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 16:02 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Straho napisał(a):
Pozwólcie drodzy userzy iż wyjaśnię swoją niedyspozycje słowotwórczą. No cóż nikt nie jest tak zdolny jak jak aby narobic tyle błędów, ale jestem dyslektykiem i robie błędy mimo woli. A co porad sa oryginalne i dlatego także szkoują. :). Kazdy ma prawo do wypowiedzi i nic wam nie zarzucam :). Piszcie nadal chętnie poczytam.


Ładna wymówka, i coraz częstsza... tylko jak dla mnie bardzo naiwna, szczególnie w czasach gdzie nawet najzwyklejszy program do pisania ma wbudowany słownik ortograficzny :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 16:10 
Cytuj:
ale jestem dyslektykiem i robie błędy mimo woli

Ty mi nie mów nic o dysleksji, bo sam jestem dysortografikiem, dysleksja wiąże się z trudnościami w nauce czytania oraz pisania, chociaż bardziej tyczy się czytania, jeśli się nauczysz pisać nie ma problemu dalej mimo problemów jesteś w stanie pisać bez błędów, zaś dysortografia polega na tym, że, mimo iż znam zasady poprawnej pisowni nie umiem ich użyć, więc jeśli mówisz, że jesteś dyslektykiem to jest mi przykro, ale to nie tłumaczy błędów w takim stopniu. Po za tym nie tłumaczy to lenistwa, ja, kiedy gdzieś się wypowiadam staram się używać Worda, lub słownika, owszem nie wychwycę w ten sposób wszystkich błędów, ale staram się zrobić by tekst był czytelny dla innych osób.
A co do ogólnego mylenia dysleksji z innymi dysfunkcjami mowy lub pisania jest to związane z tym, iż świadectwo świadczące o jakiejś dysfunkcji nazywa się zaświadczeniem o dysleksji to tyle mojego malutkiego wykłady po za tematem.

Cytuj:
A co porad sa oryginalne i dlatego także szkoują. :)

Nie są orginalne, ale nie mają za bardzo sensu i uwierz mi znam się na orginalności a o kosmoUFOkach wiem bardzo dużo...

Edit: Ema grzybie musiałaś się wcinać:P!?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 16:17 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Jak jestescie tacy madrzy, to dlaczego wczesniej nie zrobiliscie takiego czegoś? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 16:22 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Straho napisał(a):
Jak jestescie tacy madrzy, to dlaczego wczesniej nie zrobiliscie takiego czegoś? :)


Bo nikt nie wpadł na taki durny pomysł?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 16:26 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Dlatego jest oryginalny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 18:30 
Straho, nikt nie będzie Cie w stanie obronić - polecam film dzien niepodległości - jak tak ma wygladac kontakt to ja dziekuje i ty w takim stopniu mozesz zagwarantowac ze nie zniszcza naszej planety ? co prawda to byl film i mocno przesadzone, ale sam watek wizyty Kosmitow oraz czy beda pokojowo nastawieni czy nie - ot temat rzeka dla filmowcow , a szczerze , na takie bzdury co Ty proponujesz to szkoda mi czasu by było (nie wpomne o energii, zaangazowaniu itp).

Chłopie czy ty jestes niepoważny ?? Kto umieszcza zdjecia do strony na serwisie hostingowym http://img100.imageshack.us/img100/38 - rozumiem - jak na forum i wstawic obrazek za pomoca zewnetrzego serwera- ale na stronie WWW ???? To pokazuje ze nie wiesz jak budowac strony - nawet przy pomocy CMS i ta strona jest LAMERSKA az do bólu. Zapraszam na www.google.pl - sciagnij podreczniki do budowy , kompozycji ect strony WWW, teksty pisz w Wordzie i moze odniesiesz jakis sukcesz i wybierz lepszy hosting niz taki beznadziejny =- profesjonalna strona wymafga niestety platnego hostingu - ale za to jakie oferuje mozliwosci. napisalbym cos jeszcze , ale nie chce mi sie juz i powoli epitety i okreslenia mi sie koncza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-13, 19:44 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
1. "prubóje" - piszemy "próbuje" - "uje" się nie kreskuje
2. Sciągnij firefoxa, lub mini operę, ponieważ obie posiadają korekcję
3. Obrazki na stronę wrzucamy na ten sam serwer co plik index.html i ewentualnie style.css
4. www.kurshtml.boo.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-14, 02:09 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
O boZe. nie mogę. A w dodatku P.O.P.I.K ;x Wiecie to mi sie kojarzy tylko z moimi sasiadami z ktorych smialo cale osiedle ;x Popiki tiki ła ła łest ;x
Dyslektyk? Jak 100% dzieci neo. Hm. ciekawe.
Ale wiecie zawsze mozna się troszkę posmiac.

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO