dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-16, 15:03 
zamierzam przeczytac jej ksiazki *__*


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-29, 00:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-25, 23:21
Posty:14
Jeśli chodzi o Masłowską to przebrnęłam tylko przez "Pawia królowej". Dorota przedstawia w niej zdegenerowany świat show biznesu, używając do tego opisu języka blokowisk. Może i jest to innowacyjny zabieg, ale czy książka jest atrakcyjna? Nie wiem! Mnie się nie podobała. Dlatego też nie sięgnęłam po inne jej publikacje, chociaż słyszałam, że napisała też dramat i to całkiem dobry.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-23, 13:26 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Sunrise, pewnie chodzi Ci o tę [url=pozycję]http://selkar.pl/miedzy_nami_dobrze_jest_maslowska_dorota_p_106550.html[/url] . Nie czytałam jej książek, ale opis tego dramatu jak dla mnie wskazuje na smętną opowieść...nie przepadam za takimi książkami. Co nie zmienia faktu, że gusta są różne i Masłowska jest jedną z bardziej popularnych pisarek aktualnie. Na pewno lepsze jej książki, niż taki "Kaktus w sercu"...kto to w ogóle wymyślił...i kto to napisał?!:D Aktorka? Scenarzysta? Reżyser? Jakiś podrzędny literat? Sorki za wtrącenie,ale zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-16, 15:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-03, 12:47
Posty:15
Nie przepadam za Masłowską. Jak dla mnie ważniejsza jest treść niż forma. Oryginalna i prowokująca forma nie jest dla mnie miernikiem wartości książki. Czytałam zarówno "Wojnę" jak i "Pawia" , ani jedna ani druga nie zachęcają mnie do przeczytania kolejnej. Szczerze mówiąc film "Wojna polsko-ruska" również nie przypadł mi do gustu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

dorota masłowska
PostNapisane: 2009-12-16, 13:04 
[quote="Butters"][quote]Mnie "Wojna Polsko Ruska" skutecznie zniechęciła do Masłowskiej. Dodatkowo cały ten szum wokół niej sprawił, że Masłowska skutecznie zakochała się sama w sobie - a tego nie cierpię.[/quote]

w takim wypadku reprezentujemy wyjatkowo skrajne opinie na jej temat[/quote]


Nie rozumiem czemu twierdzisz,że Masłowska zakochała sie w sobie. Po czym to poznajesz? Po ilościach okładek na których wystąpiła czy po tum,ze każda kolejna jej ksiażka jest coraz lepsza? Kazdy ma prawo do wypowiadania swoich opinii ale niektóre są tak rażąco płytkie i nieprzemyślane( przypominają puste slogany powtarzane co jakiś czas, bo inni tak robią),ze trudno przejść koło nich obojętne. Mam wrażenie,ze połączenie talentu, młodosci i sukcesu( jak w przypadku Masłowskiej) jest dla niektórych bardzo bolesne:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-16, 20:28 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Niestety, ale Dorota Masłowska, nie reprezentuje literatury wysokiej. Dla mnie jest ona kolejnym producentem powieści dla niespełnionych kobiet prowadzących dom, które potrzebują czegoś lekkiego, do poczytania przy pudełku czekoladek. Sama jej osoba jest promowana w mediach nie bardziej natarczywie, niż tapeta zwykła zdobić ścianę.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-21, 11:38 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Chyba ci się z Grocholą pomyliło. Jeśli twórczość Masłowskiej jest dla ciebie lekka i przyjemna to gratuluje dobrego samopoczucia:) Załóżmy,ze pojedyncze opinie internatów nie są miarodajne( nie jesteśmy w końcu krytykami literackimi) , najlepiej zatem przeczytać opinię na temat Masłowskiej Urbanowskiego lub Pilcha. Oni niby też są -niespełnionymi kobietami prowadzącymi dom, które potrzebują czegoś lekkiego, do poczytania przy pudełku czekoladek?

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-21, 17:25 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-19, 19:07
Posty:39
Lokalizacja: nie napisze i chĂłi
CzcigodnyBuc napisał(a):
Niestety, ale Dorota Masłowska, nie reprezentuje literatury wysokiej. Dla mnie jest ona kolejnym producentem powieści dla niespełnionych kobiet prowadzących dom, które potrzebują czegoś lekkiego, do poczytania przy pudełku czekoladek. Sama jej osoba jest promowana w mediach nie bardziej natarczywie, niż tapeta zwykła zdobić ścianę.



człowieku przeczytaj jeszcze raz i obejrzyj film po kategorie osądu są śmieszne jeśli to jest literatu dla niespełnionych kobiet to co ty czytasz :shock:

a przy czytaniu masłowskiej jadłem czekoladę

_________________
Jestem tym kim jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szczęśliwi.
/ Barbara Rosiek /


(\__/)
(O.o )
(> < )

Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-21, 21:41 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Nie wiem czy nie zauważyliście, ale to jest moja opinia. To, czy któryś z krytyków literackich pochwali tę autorkę, czy odwrotnie - wyrazi dezaprobatę, nie ma dla mnie znaczenia. Napisałem to, co sam sądzę o niej. O gustach się nie dyskutuje, więc zwracając się nie tylko do was, ale i do innych fanów Masłowskiej - darujcie sobie tę nagonkę.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-22, 09:30 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-19, 19:07
Posty:39
Lokalizacja: nie napisze i chĂłi
nagonka po przeczytaniu twojego postu musiała się zrobic

ciesz się że to tylko nagonka słowna , mogłeś zostac spalony na stosie za herezje :-P

_________________
Jestem tym kim jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szczęśliwi.
/ Barbara Rosiek /


(\__/)
(O.o )
(> < )

Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO