dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: jakie książki pod choinkę?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-28, 17:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-04-26, 14:21
Posty:28
Poszukałam w necie - to jest autorstwa Severskiego - gość teraz jest prawie wszędzie w mediach w sprawie zamachu Brunona K. przecież! Niesamowity facet! Ostatnio właśnie w kontekście zamachu było o jego nowej książce, która też krąży wokół tematu terroryzm - polskiego członka Al-Kaidy. Ja już "Niewiernych" zamówiłam przez net, niebawem powinna dolecieć do mnie :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie książki pod choinkę?
PostNapisane: 2012-11-28, 17:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-04-26, 14:21
Posty:28
Poszukałam w necie - to jest autorstwa Severskiego - gość teraz jest prawie wszędzie w mediach w sprawie zamachu Brunona K. przecież! Niesamowity facet! Ostatnio właśnie w kontekście zamachu było o jego nowej książce, która też krąży wokół tematu terroryzm - polskiego członka Al-Kaidy. Ja już "Niewiernych" zamówiłam przez net, niebawem powinna dolecieć do mnie :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie książki pod choinkę?
PostNapisane: 2012-11-29, 13:40 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-29, 13:28
Posty:5
Z fantastyki mogę polecić "Malowany człowiek" Peter V. Brett, jest to saga, która się z składa z 4 ksiąg. pierwsze dwie To malowany człowiek a następne 2 Pustynna włócznia. Jak wiadomo w każdej literaturze fantasy musi byc motyw walki dobra ze złem i wędrówki. W tej książce ich nie zabrakło. Autor bardzo dobrze pisze, ponadto są to książki wielowątkowe i o rozbudowanej, często nieprzewidywalnej akcji. Szczerze polecam.

_________________
http://www.merton.edu.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie książki pod choinkę?
PostNapisane: 2012-12-05, 17:18 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-11, 17:05
Posty:73
Lokalizacja: Warszawa
Fantastyki akurat nikt z tych, którym kupuje prezenty nie czyta... Za to pod wpływem waszych postów kupiłam pakiet Nielegalni/Niewierni na Święta. Trzymam za słowo, że będzie dobre.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie książki pod choinkę?
PostNapisane: 2012-12-07, 15:12 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Zależy co kto lubi. Nie czytałam wprawdzie "Jaśków", ale może lepszy byłby sprawdzony "Mikołajek"? Wyszło co najmniej 5 małych książeczek z jego przygodami i 3 większe (nie liczę tej najnowszej podróbki). "Stokrotki w śniegu" w zasadzie wpisują się w atmosferę nadchodzących świąt, więc dla kogoś, kto lubi lekką i przyjemną literaturę z pewnością się nadadzą. Polecić również mogę serię "44 Scottland Street", "Opowieści z Narnii" i "Złodziejkę książek". Jeżeli chcesz więcej inspiracji, daj znać, bo trochę tego mam w zanadrzu :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie książki pod choinkę?
PostNapisane: 2012-12-11, 12:14 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
ja polecam książkę "Życie Pi" albo coś z książek Murakamiego, czytałam "Przygodę z owcą", "Na południe od granicy, na zachód od słońca" i jeszcze kilka innych jego autorstwa i bardzo mi się podobały


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie książki pod choinkę?
PostNapisane: 2012-12-21, 11:52 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Makbetka - pakiecik Severskiego i u mnie zakupiony :lol: powinien ucieszyć, nawet jeśli nie od pierwszego wrażenia (grubość niektórych przeraża), to od piątej strony już na pewno :P
\Dzieki za uświadomienie, ze są też inni niewierni niż kinowa komedyjka :newyear:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie książki pod choinkę?
PostNapisane: 2017-04-27, 18:59 
każda książka zawsze jest dobra jako prezent, zależy jaki gatunek lubi osoba obdarowywana ;) zajżyj na inbook.pl, często tam kupuję książki dla siebie :) na bank znajdziesz coś na prezent ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO