dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-06-23, 08:20 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
och jak ja niecierpie Lema :P
jedynie jego zbior felietonów mi sie podobał, ale teraz pewnie troche ciezko by sie go czytało po tylu latach :)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-22, 16:10 
Zależy co kto lubi. ;-) Ja np.jakiś czas poświęciłem na twórczość Dana Browna,"Cyfrowa Twierdza,Kod Leonarda Da Vinci,Anioły i Demony".Póżniej zmieniłem zainteresowania,na książki strikte historyczne,"Dzieje Rzymu"obydwa tomy,(historia Italii od człowieka pierwotnego,do powstania imperium rzymskiego).Również ciekawą lekturą była "Starożytna Grecja",historia Greków i Rzymian-okres cesarstwa rzymskiego.Aktualnie zrobiłem sobie przerwę,ale z pewnością powrócę do czytelnictwa. :roll:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-22, 21:20 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Zwyczajny napisał(a):
Ja np.jakiś czas poświęciłem na twórczość Dana Browna,"


tez jakis czas poswieciłam na jego twórczośc - jestem bardzo z tego zadowolona..
pierwszym dziełem jakie przeczytałam była własnie "cyfrowa twierdza" :)


a przy okazji przypomniała mi sie jedna dobra książka pana Bruczkowskiego. "Bezsennosc w Tokio" osobiscie swietnie mi się ją czytało i polecam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-23, 15:53 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Poleciłbym z ostatnio przeczytanych książke "Milczące Psy" W.Łysiak oraz ogólnie twórczość tego pisarza.

Krótka recenzja książki(znaleziona w necie):
"Milczące Psy" W.Łysiak
Pozycja to szczególna - jedyna spośród książek autora - niedokończona praca literacka. Miała to być trylogia o zdrajcach-sprzedawczykach, którzy przekupieni "purpurowym srebrem" doprowadzili Polskę do utraty wolności.

Książka zawiera cały pierwszy tom ("Wilk i Kruk"), dwa pierwsze rozdziały tomu II ("Wieża"), oraz lapidarny skrót zamierzanego niegdyś dalszego ciągu (dokończenie II tomu i cały III - "Srebrne runo"). Jest także coś ekstra - swego rodzaju "kram z pomysłami", dzięki czemu czytelnik może poznać niejako "kuchnię pisarską" autora - pod tytułem: "okruchy szkiców" są tu fragmenty dialogów, szkice scen i opisów.

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-29, 15:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-08-07, 01:40
Posty:71
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Plecam sage wiedzmina sapkowskiego nawet dla ludzi którzy nie przepadaja za fantasy kawałek dobrej literatury


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 13:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-25, 23:21
Posty:14
To może dorzucę "Trylogię ludzi bez losu" Imre Kertesza. To nie jest łatwa literatura, wymaga namysłu i refleksji, chociażby ze względu na to, że opowiada o czasach II wojny światowej. Kertesz jest pisarzem myśli filozoficznej i trudno dotrzeć do wnętrza jego wyobraźni. "Trylogia..." jest ważna również dlatego, że pisarz dostał za nią literackiego Nobla.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 15:04 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-18, 12:23
Posty:25
moge polecić książkę "Żony ze Stepford" Levin Ira
Ukochana diabła - Foley Gaelen


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 11:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-11-20, 10:36
Posty:2
ostatnio czytalam smak miodu, swietna ksiazka, znakomicie przedstawia obyczaje bliskiego wschodu oraz jego małe sekrety... polecam wszystkim ta ksiazke, nawet tym, ktorym ten temat wydaje sie byc malo interesujacy.... naprawde warto jest przeczytac... ksiazke zamowilam przez sms w onestep, razem z zamowieniem dostalam rowzien katalog onestep, ktory pomog mi w wyborze prezentow na mikolajki:) w urodzie i forbes ukazal sie tez prezentownik onestep... to jeszcze lepsza opcja... jezeli chodzi o wybor swiatecznych prezentow... a wszystko zamawia sie przez sms....:)
polecam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-29, 10:11 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Jest mnóstwo książek, które warto przeczytać. Ja ostatnio jestem pod wrażeniem"Ibis" Rafała Grodowskiego ( na razie książka jest dostępna tylko na goneta.net). Opowiadanie zaczyna się całkiem spokojnie- mamy archeologa, który nosi tajemnicze imię Ibis( sam je sobie nadał). Jest on człowiekiem spełnionym, robi to co kocha i przynosi mu to satysfakcję. Pewnego dnia znajduje trzy niepozorne figurki i ... wszystko się w jego życiu zmienia. Trudno zakwalifikować tę książkę do konkretnego gatunku- nosi bowiem zarówno cechy horroru jak i powieści obyczajowej. Naprawdę warto przeczytać

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-31, 00:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-12-07, 15:50
Posty:17
"Marina" Zafona dobra ksiązka na nowy rok, lekka łatwa i porzyjemna
Szczęśliwego nowego roku i udanej zabawy sylwestrowej
http://www.urwanizchoinki.pl/U1LTl4


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO