dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-20, 13:49 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-15, 11:00
Posty:44
Lokalizacja: Wrocław
Ja raczej wolał bym zamówić na stronie empiku i wpaść do nich po odbiór, zawsze jakiś dodatkowy spacerek, nie ? Nie lubię kupować przez internet, wolę znaleźć kilka alternatyw dla danej książki i jeśli jej nie będzie, zakupić właśnie jedną z nich. W ostateczności zastosuje powyższe rozwiązanie.

_________________
Obrazek ObrazekIn Live Blog


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 20:03 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
czasami mi się zdarza ale zawsze zanim cokolwiek zamówię to szperam na serwisie naleniucha w poszukiwaniu różnych opinii i recenzji, bo doświadczyłam tego że recenzje na stronach księgarni internetowych są zawsze trochę przesadzone i nienaturalne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 21:40 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
ja z reguly juz mam ustalona opinie na temat ksiazki ktora chce kupic i najtaniej mnie wychodzi na allegro

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-13, 21:28 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Kupuję namiętnie, przez internet i na niedzielnych straganach. Z tym, że na tych drugich to tylko takie moje "białe wróble" ;) Jeśli chodzi o internet to w merlinie coraz mniej, ostatnio wolę swiatksiazki.pl, empik - odpada, zawsze maja zawyżoną cenę. Allegro - tylko jeśli chodzi o używane.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

kupujecie książki przez internet
PostNapisane: 2009-12-16, 13:10 
Pewnie,ze tak. Skoro w necie kupuje się ubrania, jedzenie to czemu nie książki. To w tym momencie najtańsza możliwość- głupio nie skorzystać. Ostatnio głównie ściągam e-booki z goneta.net ale tradycyjnej formy ksiżżki nie zdradzam:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-03, 13:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:21
Posty:20
Kupiłam na goneta.net zachęcona pozytywnymi recenzjami "Ibis" Grodowskiego. Jeszcze nie skończyłam czytać, jestem tak mniej więcej w połowie,ale spodobała mi się. Teraz będę częściej sięgać po tego typu pozycje, to fajnie jest być zaskakiwanym


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2010-06-23, 10:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
oj wiedzę, że e-booki stają się coraz bardziej popularne. I fajnie fajnie, bo czasem nie można dostać jakiejś książki w formie papierowej więc e booki zostają. Może to nie to samo, co tradycyjna książka, ale w zasadzie ważne jest, żeby w ogóle czytać.
A możesz mi powiedzieć o czym jest ten "Ibis"??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2010-06-29, 10:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:21
Posty:20
Jest to historia pewnego archeologa( nie wiem czemu,ale jakoś kojarzy mi się z Indiana Jones, jest równie interesujący:)), który po prostu żyje swoją pracą. Pewnego dnia znajduje tajemnicze figurki, które zmieniają jego życie. To trochę mroczna historia,ale właśnie takie lubię najbardziej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2011-04-21, 11:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Ja kupuję wszystko przez Internet, także książki nie są wyjątkiem. Częściej wybieram sklepy internetowe niż allegro, mam do nich większe zaufanie. A teraz czekam do końca kwietnia, ponieważ wiem, że ma ruszyć platforma kupuje.to która umożliwi robienie zakupów przez facebooka. Jestem ciekawa jak będzie to wszystko wyglądać, ale wydaje mi się, że może to być ciekawa alternatywa dla dotychczasowych form zakupów w sieci.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2011-04-25, 18:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-04-09, 13:25
Posty:65
Bardzo często mi się zdarza kupować książki przez internet. Ale książki - nie ebooki (po które sięgam bardzo niechętnie, tylko, jeśli danej pozycji nie mogę nigdzie kupić/pożyczyć w formie papierowej).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO