dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kupujecie książki przez internet?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-12-13, 12:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Książki staram się zwykle kupować na przeróżnych wyprzedażach. Są one niestety dosyć drogie i gdybym miała sobie sprawiać każdą powieść, o której marzę i płacić za nią normalną cenę, pewnie poszłabym z torbami. Czasami również wymieniam się nimi na specjalnie do tego przygotowanych portalach. Wtedy oddaję, to co mi się nie spodobało i biorę coś, co mnie interesuje. Tak czy inaczej książek na moich półkach wciąż przybywa, a ja już naprawdę nie wiem, gdzie mam je układać i niedługo pewnie wylądują w kuchni lub łazience :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2013-02-13, 17:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-12, 15:44
Posty:10
Ja kupuję przez internet książki tylko jeśli w "realu" trudno jest mi je upolować. :) A tak to wybieram często tanie książki - tam wiele ciekawych pozycji można dostać o tematyce różnorakiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2013-02-14, 12:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-01-31, 09:53
Posty:83
Nie zdarzyło mi się kupić książkę przez internet. Wolę wypożyczać z biblioteki lub jeżeli szukam pozycji, którą później podaruje w prezencie spędzić trochę czasu w księgarni buszując po regałach, oglądając, dotykając i wąchając książki:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2013-02-14, 13:02 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Można oglądać, dotykać, wąchać, a później kupić tę samą książkę ze znaczną zniżką przez internet :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2013-02-19, 16:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-02-19, 16:45
Posty:6
Ja jestem maniakiem kupowania książek. Zdecydowanie wolę biegać po księgarniach, ale nie powiem, w Internecie zdarza mi się kupować coraz częściej. Głównie ze względu na promocje cenowe, różnego rodzaju rabaty, a i czasem też brak czasu. Jeszcze nigdy nie przydarzyła mi się jakaś kłopotliwa sytuacja związana z zakupem internetowym, także swobodnie kupuję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2013-03-05, 23:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-04, 10:50
Posty:26
Na używanych na allegro, to ja się już przejechalem ;/ Nie ma to jak książki, bez połowy kartek w środku. Wczesniej kupowałem w empiku, teraz przeniosłem się na www.ksiegarniawarszawa.pl wybór równie dobry, a jest zdecydowanie taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2013-03-19, 18:33 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ja kupuję tu http://wkrainieksiazki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2013-03-21, 11:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-17, 12:11
Posty:19
Ja raczej nie kupuję książek przez internet. Wolę pójść do empiku, przekartkować kilka pozycji, przeczytać jakieś fragmenty ze środka... to ma jednak swój klimat, po prostu to lubię. Jak idę po coś konkretnego i akurat tego nie mają to mogą dla mnie taką książkę sprowadzić bez problemu. Szczególnie fajna sprawa jak np. potrzebuję czegoś specjalistycznego z mojej branży (grafika)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2013-03-22, 12:07 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 12:13
Posty:52
Lokalizacja: Syców
U mnie czesto rozdają kupony do empiku stacjonarnego -25%, więc w sumie można mieć książkę za 3/4 ceny, a płacąc w sklepie online doliczając wysyłkę nawet z rabatem się nie opłaca.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kupujecie książki przez internet?
PostNapisane: 2013-03-26, 14:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-10-16, 16:06
Posty:41
Mnie również zdarza się kupować książki przez internet, czy to przez allegro czy przez księgarnie internetowe. Fajnym pomysłem jest też odkupowanie używanych książek, na przykład przez gumtree:))

_________________
teksty piosenek :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO