dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-15, 15:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-13, 17:44
Posty:15
Ostatnio w rękę wpadła mi autobiograficzna powieść Betty Mahmoody "Tylko razem z córką". Przez nią mam 2 dni wycięte z życiorysu, naprawdę godna polecenia książka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-17, 14:36 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Wszystko zalezy jaki etap zycia. Nigdy nie czytalam tak wiele razy zadnej innej ksiazki jak Dzieci z Bullerbyn, sama w mlodosci siegnelam po nia z 10 razy a pozniej jako opiekunka do dzieci wiele razy tez czytalam ja mlodym. Teraz natomiast jestem starsza i moj gust nieco sie zmienil. Jest natomiast wiele dobrych ksiazek, ktore polecilabym innym i to z barswietnych autorow ksiazek psychologicznych (Zimbardo, Aronson, Freud, Piaget etc.), filozoficznych (Nietzsche, Sokrates, Platon, Spinoza, Darwin i wieeeele innych), sesnacyjnych (Coben, Brown, Christie) etc. Sa ksiazki, ktore kazdy powinien znac (Ziele na kraterze, Zbrodnia i kara, Swiat Zofii), na szczescie niektore z tych najwazniejszych pozycji znajduja sie w zestawie lektur podstawowych.

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-17, 18:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Niespiaca napisał(a):
Sa ksiazki, ktore kazdy powinien znac (Ziele na kraterze, Zbrodnia i kara, Swiat Zofii), na szczescie niektore z tych najwazniejszych pozycji znajduja sie w zestawie lektur podstawowych.


Czy Ty aby nie przesadzasz? W konstytucji nic nie ma o tym ze kazdy musi znac jakies ksiazki. :/ Nie wiem co Ty widzisz w tych ksiazkach dla mnie sa badziewiem. Ale to tylko moje zdanie. Wole S. Kinga, a moja ulubiona kziazka to: CHRISTINE.

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-17, 21:04 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Ale ja nie napisalam, ze musi tylko ze powinien a to duza roznica. A poki co to jeszcze jestes na tym etapie zycia, ze mozesz zmienic zdanie i docenic kiedys pewna czesc literatury :) Szczerze mowiac tuz po skonczeniu szkoly sredniej niechetnie siegalam po powazniejsza literature, mialam dosc po kilkunastu latach jej w szkole, a teraz jest to mila odskocznia od literatury bardziej naukowej ktora mam na uczelni (w sumia ja juz koncze) oraz od codziennosci :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 12:13 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Niespiaca napisał(a):
Ale ja nie napisalam, ze musi tylko ze powinien a to duza roznica. A poki co to jeszcze jestes na tym etapie zycia, ze mozesz zmienic zdanie i docenic kiedys pewna czesc literatury :) Szczerze mowiac tuz po skonczeniu szkoly sredniej niechetnie siegalam po powazniejsza literature, mialam dosc po kilkunastu latach jej w szkole, a teraz jest to mila odskocznia od literatury bardziej naukowej ktora mam na uczelni (w sumia ja juz koncze) oraz od codziennosci :)


Skad wiesz na jakim jestem etapie? Wiek mamy prawie ten sam. :-/ Lubie inne ksiazki i tyle. ;-)

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 15:55 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Matelka, znow myslisz pojecia :) Nie mowie o wieku tylko o etapie zycia, ktory zwiazany jest tez z dojrzalosci psychiczna oraz podejmowaniem zadan w zyciu a to czesto nie jest rowne wiekowi. Ja wlasnie koncze studia humanistyczne to wlasnie podczas studiow zmienilam calkowicie spojrzenie na literature i duze zmiany przeszla moja psychika a czytanie ksiazek nie jest juz dla mnie przykrym obowiazkiem a przyjemnoscia :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 16:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Niespiaca napisał(a):
Matelka, znow myslisz pojecia :) Nie mowie o wieku tylko o etapie zycia, ktory zwiazany jest tez z dojrzalosci psychiczna oraz podejmowaniem zadan w zyciu a to czesto nie jest rowne wiekowi. Ja wlasnie koncze studia humanistyczne to wlasnie podczas studiow zmienilam calkowicie spojrzenie na literature i duze zmiany przeszla moja psychika a czytanie ksiazek nie jest juz dla mnie przykrym obowiazkiem a przyjemnoscia :)


Nic nie myle i nic nie bede zmienial, czytam to co lubie, nie wmawiaj mi ze sie zmienie o 360 stopni. To mnie irytuje i ta Twoja wszechwiedza jakbys byla laureatem nagrody Nobla.

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 16:28 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
I znow sie myslisz bo ja nic a nic Ci nie wmawiam.. Zwroc uwage prosze na slowo "mozesz" :) Nigdzie tez nie mowilam, ze mam wszechwiedze :> Wrecz przeciwnie, uwazam, ze w wielu dziedzinach mam braki. Szanuje Twoje zdanie i jest OK, ale nie musisz przy tym mnie obrazac

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 23:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-17, 11:37
Posty:172
Lokalizacja: Grójec
To ja do tematu strzele że też wole S. Kinga i polecam Stukostrachy! xD The Best ;p

_________________
"There's an Error in my Soul..."
"Life Will Kill You!"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 15:23 
A moja ulubiona książka i najbardziej niezwykła jaką do tej pory przeczytałam to "Miłość ponad czasem" Audrey Niffenegger


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO