dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wasz ulubiony czarny charakter
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-04-09, 21:42 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Jaki jest wasz ulubiony bohater stojący po tej "złej stronie"? Co wam się w nim podoba? Może ma jakieś wady, których nie potraficie znieść?

Może zacznę od siebie...
Mordimer - jest głównym bohaterem cyklu o swoim imieniu autorstwa Jacka Piekary. Nie jest typowym nieustraszonym, szlachetnym człowiekiem gotowym wskoczyć w ogień na ratunek niewinnym. Wręcz przeciwnie. Jest pozbawionym uczuć draniem - idealnym Inkwizytorem biskupa Hez- Hezronu. Pozwala swoim towarzyszom gwałcić umierające (martwe też :P) kobiety. Nie straszna mu krzywda ludzka i do tego posiada specyficzne poczucie humoru... Nadaje całej książce charakteru. Bezwzględny, a jednocześnie perfekcyjny w tym, co robi.

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 02:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 01:34
Posty:1
Dziwny stworzyłeś temat :) rzadko kto w ogóle lubi jakichś czarnych charakterów, a co dopiero który jest ulubiony? Skoro już miałbym wybrać jakiegoś, wybrał bym Bruta z filmu Bandyta ze względu na jego metamorfozę. Absolutnie niereformowalny recydywista zostaje wysłany w ramach resocjalizacji do Rumuńskiego szpitala dla sierot. Co ciekawe zmienił się jego sposób patrzenia na innych, ale sam impulsywny i wrogi charakter pozostał bez zmian. Film moim zdaniem genialny. Polecam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 11:24 
Jak dla mnie to temat świetny. Uwielbiam czarne charaktery, niejednokrotnie są one o wiele bardziej za****ste od tych prawych postaci :mrgreen: Mój ulubiony? Hmm, chyba Darth Vader;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-07, 00:28 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 02:35
Posty:100
Lokalizacja: stąd
Ja lubię czarne charaktery, bo lubię się denerwować na którąś z postaci, a czarny bohater świetnie taką rolę spełnia. Ulubionego nie mam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-04, 15:43 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Fajny temat- tak rzadko sie o tym pisze. Myślę,że ciekawym "czarnym charakterem" jest Lestat z cyklu wampirycznego Ann Rice. Niezbyt często sia zdarza,żeby obchodziły nas losy jakiejś kreatury a tu niespodzianka:)

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-04, 21:36 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Może nie polubiłam, ale poczułam współczucie dla obcego z 'Opiekunów' Koontza. Biedne stworzenie, mordowało wszystko co napotkało na swojej drodze, a jednocześnie znosiło do jamy różne przedmioty próbując zbudować sobie namiastkę domu.

Dalej, może nie z książki, ale z komiksu, a dokłądniej mangi przychodzi i do głowy dużo czarnych charakterów do których można poczuć sympatię :)
Z naruto przykładowo:
Itachi (ulubiony bohater mojego chłopaka) - wymordował rodziców i cały swój ród, żył na wygnaniu, na końcu chciał zamordować brata i wydłubać mu oczy (chociaż to skomplikowany wątek ;) )
Kisame - kolejny ulubieniec Bartka - człowiek ryba, ten zły, razem z Akatsuki morduje co popadnie. Kończy kiedy wódz jednej z wiosek odkopuje mu głowę - bardzo mnie zabolało to co zrobił, szkoda mi go było :>
Gaara - mój faworyt, ale niestety w późniejszych rozdziałach się nawrócił :>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-04, 23:39 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-23, 22:43
Posty:29
Lokalizacja: Mielec
Nie mam ulubionego... No może Jocker z Batmana. W końcu został wybrany na najgroźniejszego przestępcę wszechczasów. O czymś to świadczy.

_________________
Bez wiary w siebie nie można być silnym.
(Wasilij Rozanow)

Mam sto rąk, sto sztyletów... Gdy chcę, sto ran mogę zadać...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO