dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

alergia skórna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-25, 21:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-25, 19:59
Posty:11
Hej!

Szukam jakiś dobrych specyfików na dłonie i twarz, łagodzących podrażnienie. Mam alergie skórną objawiającą się wysypką, do tego zaczerwienienie i suchość dłoni od naszej wietrznej ostatnio pogody :/ Kremów do rąk używam na kilogramy, przynoszą ulgę na chwilę, może znacie coś fajnego na tego typu problem?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alergia skórna
PostNapisane: 2011-10-27, 15:08 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Hej, hej.
Do rąk stosuję kremy, niestety strasznie często trzeba nakładać, ale cóż.. nic nie poradzimy taki klimat. Na twarz jednak zalecałabym znalezienie czegoś odpowiedniego do Twojego typu skóry, czy to krem nawilżający może, albo coś aptecznego w stylu panthenolu czy zwykłego czy w spray'u..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alergia skórna
PostNapisane: 2011-10-27, 17:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-25, 19:59
Posty:11
Frezja napisał(a):
Hej, hej.
Do rąk stosuję kremy, niestety strasznie często trzeba nakładać, ale cóż.. nic nie poradzimy taki klimat. Na twarz jednak zalecałabym znalezienie czegoś odpowiedniego do Twojego typu skóry, czy to krem nawilżający może, albo coś aptecznego w stylu panthenolu czy zwykłego czy w spray'u..


a używałaś Panthenolu w takim przypadku? kremy do rąk schodzą oj schodzą :) próbuje za każdnym razem innej firmy żeby wybrać ten najlepszy. Do twarzy używam specjalnego kremu do cery wrażliwej skłonnej do alergii więc jest nieźle ale potrzebuje czegoś w momencie wysypki szczególnie na dłoniach. Doustne środki łagodzą wysypkę ale pozostaje ona przez pare dni, generalnie dłonie wygladają masakrycznie :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alergia skórna
PostNapisane: 2011-11-09, 16:15 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Myślę, że przez pewien czas powinnaś połaczyć i proszki i krem. Jeśli na panthenol nie masz uczulenia to powinien być prawidlowy i dobry efekt. Patnhenol Spray to lek, zatem to samo przez się mnie osobiscie uspokaja, bo mam wrazenie ze w kremach drogeryjnych juz w ogole sama chemia jest :/ Ponadto polecilabym pójść do apteki porozmawiac z farmaceutą. Może pokazać zmiany na skórze.. chodz w tym rozeznanie mimo wszytko najlepsze miałby dermatolog..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alergia skórna
PostNapisane: 2011-11-10, 22:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-25, 19:59
Posty:11
fajnie pomogła mi zrobiona w domu maseczka z ziemniaków :) a po niej tak jak doradziłaś warstwa panthenolu i skóra naprawdę się poprawiła. Nie wiedziałam, że ma on status leku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alergia skórna
PostNapisane: 2011-11-11, 14:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
też jestem alergiczką i mogę polecić balsam do kupienia w aptece,niestety nie jest tani ,to Cetaphil MD jedyne co skutkuje w moim przypadku


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alergia skórna
PostNapisane: 2011-11-11, 19:49 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
kasianowa napisał(a):
też jestem alergiczką i mogę polecić balsam do kupienia w aptece,niestety nie jest tani ,to Cetaphil MD jedyne co skutkuje w moim przypadku


trzeba próbować wielu rzeczy, ja na Twoim miejscu jeszcze bym szukała. Pytać w aptece często mają wiele próbek.

ewaflo napisał(a):
fajnie pomogła mi zrobiona w domu maseczka z ziemniaków :) a po niej tak jak doradziłaś warstwa panthenolu i skóra naprawdę się poprawiła. Nie wiedziałam, że ma on status leku.

oo nie mialam pojecia ze ziemniaki mają takie działanie ;D
A Panthenol Spray - tak jest lekiem, można go kupić tylko w aptece. Tylko ja mówię o tym z pomarańczową buźką na opakowaniu :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alergia skórna
PostNapisane: 2011-11-13, 19:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-25, 19:59
Posty:11
kasianowa napisał(a):
też jestem alergiczką i mogę polecić balsam do kupienia w aptece,niestety nie jest tani ,to Cetaphil MD jedyne co skutkuje w moim przypadku


kolejna rzecz do wyprobowania, dzieki :)

Frezja napisał(a):
oo nie mialam pojecia ze ziemniaki mają takie działanie ;DA Panthenol Spray - tak jest lekiem, można go kupić tylko w aptece. Tylko ja mówię o tym z pomarańczową buźką na opakowaniu :D


tak tak polecam ziemniaki nie tylko do jedzenia :) a buzka na opakowaniu swietnie działa na dzieciaki, od razu przestaja plakac po nieoczekiwanych incydentach :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alergia skórna
PostNapisane: 2011-11-16, 00:21 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
Jak alergia skórna to obowiązkowo wapno! Zawsze musi być pod ręką!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: alergia skórna
PostNapisane: 2011-11-16, 14:06 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-10, 16:28
Posty:2
dokładnie wapno od razu pomaga ;]

_________________
sprzęt fitness - sprzęt fitness
żarówki led - żarówki led


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO