dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Apteka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-05-22, 20:20 
chcę właśnie zrobić takie bardziej wakacyjne zamówienie w aptece, czy możecie polecić coś zapobiegającego zaleganiu wody w uszach? Znalazłam w aptece spray vaxol na bazie oliwy z oliwek, można go stosowac także u dzieci


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Apteka
PostNapisane: 2021-05-30, 10:56 
Mabitka napisał(a):
Backa napisał(a):
Czy ktoś mi powie czy w DOZ dalej jest taka promocja?


Tak, promocja jest dalej. Moja mama była kilka dni temu i dostała rabat.


A nawet jeszcze teraz, bo też byłam dziś i wykupiłam rodzicom recepty. Rabat dalej obowiązuje. Bravo dla DOZ.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Apteka
PostNapisane: 2021-05-30, 11:10 
gruska1246 napisał(a):
chcę właśnie zrobić takie bardziej wakacyjne zamówienie w aptece, czy możecie polecić coś zapobiegającego zaleganiu wody w uszach? Znalazłam w aptece spray vaxol na bazie oliwy z oliwek, można go stosowac także u dzieci


Znam i używałam. Masz na DOZ dość niedrogo https://www.doz.pl/apteka/p16128-Vaxol_spray_do_usuwania_woskowiny_usznej_10_ml


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Apteka
PostNapisane: 2021-05-31, 00:06 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1128
A znacie aptekę aptelia.pl? Mają naprawdę dobre ceny i ogromny wybór. Raz musiałam zadzwonić na infolinię, nie czekałam dłużej niż 2 minuty, więc taka obsługa klienta to też duży plus.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Apteka
PostNapisane: 2021-06-01, 08:23 
Nie znam i nie korzystałam ale czytałam do DOZ że mają dostępnych farmaceutów na infolinii żeby właśnie pomóc w wyborze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Apteka
PostNapisane: 2021-06-01, 09:22 
Jest też fajna oferta dla seniora z dostawą https://www.doz.pl/apteka/l2728-Senior_-20 można zamówić i przywiozą bardzo sprawnie do domu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Apteka
PostNapisane: 2021-06-30, 14:25 
papryka napisał(a):
Jest też fajna oferta dla seniora z dostawą https://www.doz.pl/apteka/l2728-Senior_-20 można zamówić i przywiozą bardzo sprawnie do domu.


Nie otwiera mi się coś link. Znaczy że oferta dla seniora DOZ obowiązuje też on line z zamówieniem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Apteka
PostNapisane: 2021-06-30, 14:41 
U mnie się otwiera. Informacja na stronie jest :

Senior -20
17 PRODUKTÓW
Skorzystaj z 20% rabatu na wybrane wyroby medyczne dla Seniora w godzinach 8-12:00. Pamiętaj, że rabat aktywny jest przy zamówieniach realizowanych z dostawą DHL/InPost i nie może zawierać produktów leczniczych. Udanych zakupów! KOD: DLASENIORA


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Apteka
PostNapisane: 2021-06-30, 21:37 
O to super informacja, chociaż moja babcia i tak chodzi tam stacjonarnie i lubuje leki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Apteka
PostNapisane: 2021-07-01, 07:36 
martynka33 napisał(a):
O to super informacja, chociaż moja babcia i tak chodzi tam stacjonarnie i lubuje leki.


Moja raczej też, bo zawsze może jeszcze magister cos dopytać. W DOZ jest super obsługa więc to dla niej bardzo ważne. Oczywiście sam rabat to też mega plus.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO