dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

ból brzucha miesiączka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-04-27, 15:36 
co skutecznego? wymiękam już normalnie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból brzucha miesiączka
PostNapisane: 2020-04-29, 00:02 
a co bierzesz? W aptece mi jakiś czas temu mi farmaceutka poleciła vemonis femi, niedrogie są te tabetki, bo za paczkę jaakie 7, 8 złotych płaciłam. Mocnieszych bez recepty nie kupisz, spróbuj sobie, myślę ze ci pomogą, możesz sobie też ziołka pić, rrumianek, melisa mięta


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból brzucha miesiączka
PostNapisane: 2020-05-06, 17:35 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
mi w czasie okresu pomaga jeszcze termofor z gorącą wodą, albo ciepłe kąpiele. Ale jak muszę iść do pracy to też sięgam po tabletki, jak będę w aptece to podpytam o te tabletki vemonis femi, rozumiem, że one są dostępne bez recepty?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ból brzucha miesiączka
PostNapisane: 2020-05-18, 11:43 
ja kiedyś męczyłam się z bolesnymi okresami ale teraz biorę antykoncepcje pigułki belara i znacząco łagodniej przechodzę krwawienia co mnie ogromnie cieszy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból brzucha miesiączka
PostNapisane: 2020-05-24, 21:18 
nie każdy chce stosować antykoncepcję, to spory koszt i konieczność codziennego łykania tabletek, a jak mnie boli przez jeden dzień cyklu to wolę wziąc tę jedną tabletkę vemonis, szybko łagodzi ból i paczka za kilka złotych wystarcza mi na kilka miesięcy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból brzucha miesiączka
PostNapisane: 2020-05-27, 22:27 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
poza tym ciężko stosować antykoncpecję i np starać się o dziecko to ja tak miałąm, zę z jednej strony staraliśmy się od ziecko a z drugiejmiałąm bardzo bolesne miesiąćzki, dlatego tabletki vemonis femi są idealnym rozwiazaniem dla każdego kto ma bolesne miesiączki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ból brzucha miesiączka
PostNapisane: 2020-05-29, 20:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2020-03-18, 18:54
Posty:63
U mnie również najlepiej sprawdziły się tabletki antykoncepcyjne. Nie wiem co to ból i dyskomfort. Do ginekologa chodze raz w roku zbadać się czy wszystko jest ok, a po recepty na tabsy prosze lekarza w serwisie https://lekarzonline.eu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ból brzucha miesiączka
PostNapisane: 2020-06-08, 08:17 
U mnie było podobnie, ginekolog mi zaproponowałam tabletki antykoncepcyjne vines kiedy przyszłam do niej z problematycznym pms i potwornymi bólami brzucha podczas miesiączek. Oczywiście tabletki pomogły, a miesiączki nie są już tak obfite i w końcu poprawiła mi się morfologia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból brzucha miesiączka
PostNapisane: 2020-06-24, 14:13 
u mnie było trochę inaczej bo moja ginekolog zaczeła podejrzewać że mogę mieć endometriozę i wysłała mnie do szpitala medicover na specjalistyczne badania, sonovaginografia wykazała że choruję na tą chorobę niestety


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO