dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co stosujecie na zaparcia?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-06-27, 09:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-05-21, 13:09
Posty:8
Ja stosuję zioła pojedyncze lub częściej mieszanki ziołowe w postaci koncentratu lub herbatek przeczyszczających. Na DOZ ZIELNIK znajdziecie bardzo szeroki wybór jeśli chodzi o preparaty ziołowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co stosujecie na zaparcia?
PostNapisane: 2019-10-15, 08:03 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
a słyszłąś może o ulgasim, u mnie w sezonie grilowym i weselnym zawsze mam go przy sobie, niestety po ciezkim jedzeniu często przytrafiają mi się wzdęcia i zaparcia, ale na szcęście ulgasim mi pomaga, mam zawsze pod ręką i zawsze niezawodny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co stosujecie na zaparcia?
PostNapisane: 2019-11-04, 14:56 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
A co stosujecie na hemoroidy? Zaczęły mi się odzywać znowu, bo wróciłam do pracy gdzie głównie siedzę. Bardzo nieprzyjemnie, jak tak swędzi i piecze...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co stosujecie na zaparcia?
PostNapisane: 2020-01-02, 09:20 
Zapytaj o posterisan w aptece. Ja mam pod ręką na stałe w okresie jesienno-zimowym, bo wtedy mi powracają.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co stosujecie na zaparcia?
PostNapisane: 2020-01-08, 14:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-04-07, 21:00
Posty:14
jesli czesto wystepuja zaparcia, wzdecia i tego typu dolegliwosci to moim zdaniem warto sie wybrac do dobrego gastrologa. Sama jestem pod opieka lekarza w Alfa Medica w Czestochowie. Nie ma sensu bagatelizowac takich spraw, bo moze sie okazac ze to objaw jakiejs choroby. Podstawa jest konsultacja lekarska, badania, odpowiednio przeprowadzona diagnostyka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co stosujecie na zaparcia?
PostNapisane: 2020-02-02, 21:31 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Do gastrologa z hemoroidami? To już chyba prędzej do apteki po ten posterisan. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co stosujecie na zaparcia?
PostNapisane: 2020-11-16, 13:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-11-09, 22:47
Posty:10
najskuteczniejsze dla mnie okazały się czopki evaqu. Zaparcia dokuczają w stresujących sytuacjach, lub w czasie wyjazdów np. na wakacje i zmianie diety.
Zawsze mam te czopki pod ręką. Są naturalne i bezpieczne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co stosujecie na zaparcia?
PostNapisane: 2021-04-24, 21:31 
My też mamy te czopki zawsze pod ręką. Syn miał zaparcia nawykowe i ciężko nam się wtedy z nimi wałczyło. Pomogły dopiero te czopki. Szybkie, naturalne i bezpieczne


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co stosujecie na zaparcia?
PostNapisane: 2021-08-24, 21:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2021-08-24, 21:23
Posty:5
Liza napisał(a):
My też mamy te czopki zawsze pod ręką. Syn miał zaparcia nawykowe i ciężko nam się wtedy z nimi wałczyło. Pomogły dopiero te czopki. Szybkie, naturalne i bezpieczne


Mieliśmy problem z zaparciami u synka gdy byliśmy w tym roku na wakacjach. Może to zmiana diety tak podziałała. Nie byłam przygotowana na tego typu kłopoty wiec na szybko szukałam apteki. Farmaceutka poleciła nam te czopki i okazały się bardzo skuteczne. Wcześniej o nich nie słyszałam, ale teraz mam je w domu tak na wszelki wypadek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co stosujecie na zaparcia?
PostNapisane: 2022-04-24, 18:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-07-21, 12:23
Posty:12
Gdy córka miała zaparcia wlasnie czopki musujące pomogły jej najbardziej. Działają szybko, ale nie gwałtownie. Nie wchłaniają się do organizmu tylko działają miejscowo. Super


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO