dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Czy ozięłbość to choroba?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-26, 09:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-26, 09:42
Posty:4
Wiesz co piszesz, że macie 20 letni staż, jak by mój mąż nawet po 2 latach pisał na forum publicznym, że nie mam ochoty na seks to faktycznie nie miał by na co liczyć. A jak już oczekujesz odpowiedzi chociaż sądząc po twoich postach znasz ją doskonale, to powiem ci tylko, że wasze problemy, z seksem nie mają związku najmniejszego. Seks to ostatni bastion jak twoja żona nie chce się z tobą kochać to obawiam się, że przyczyną nie jest w oziębłość...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy ozięłbość to choroba?
PostNapisane: 2012-03-27, 10:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 15:49
Posty:21
Słuchaweczko zbyt osobiście potraktowałaś problem. Forum to miejsce, gdzie porusza się tematy nie tylko piękne i przyjemne. To właśnie tutaj można uzyskać szczerze porozmawiać i uzyskać bezinteresowną pomoc. Czułabyś się lepiej, gdyby Twój mąż szukał porady u Twojej najlepszej przyjaciółki? Niestety w naszej świadomości ciągle pokutuje przekonanie, że "jeśli facet nie może to jest sobie winien sam, jeśli kobieta nie może, winny jest facet." Każdy kto ma jako takie pojęcie o związku kobiety i mężczyzny wie, że seks to nie wszystko. Trzeba jeszcze wspólnie żyć z jednakowym podziałem obowiązków i przyjemności, z poszanowaniem czyjegoś zdania i poglądów. Miłość to gównie dawanie z siebie tego co najlepsze. Związek to nie targowisko. Nie wiem, czy ma uzasadnienie stwierdzenie, że gdyby mój mąż to....itd. Milczeniem problemów się nie rozwiązuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy ozięłbość to choroba?
PostNapisane: 2012-03-28, 10:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-26, 09:42
Posty:4
Ja rozumiem że w dzisiejszych czasach ludzie zamiast rozmawiać ze sobą i wspólnie omawiać problemy najpierw dzielą się nimi z obcymi ludzmi. No w porządku, nie każdy ma z kim, nie każdy ma kogo prosić o radę. Ale ten Pan nie jest młodą osobą z problemami, skoro jest 20 lat w związku, to wręcz on sam powinien być ekspertem. I ponawiam, jeżeli chodzi o brak seksu, to problemem zawłaszcza po tylu latach nie jest oziębłość. Musisz porozmawiać z żoną, może ma jakieś problemy w pracy, może nie czuje się tak jak kiedyś, może uważa że nie jest już tak atrakcyjna. Pełno można by przyczyn wymienić, ale tylko ty sam jesteś w stanie odkryć jak jest naprawdę, nikt tutaj za ciebie tego nie zrobic, nikt nie wie co może czuć twoja żona.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy ozięłbość to choroba?
PostNapisane: 2012-03-29, 11:56 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 15:49
Posty:21
Sądzisz, że ludzie dojrzali nie mają problemów? Otóż mają stosowne do swojego wieku i to takie, że problemy dwudziestolatków są dla nich mrzonką. Każdy wiek rządzi się swoimi prawami i swoimi problemami. Zawsze najtrudniej jest być sędzią we własnej sprawie. Przedstawiłem wyżej swój pogląd. I nie są to akademickie rozważania a stanowisko, które staram się wdrażać na co dzień. Przyznam, że różnym skutkiem, ale jesteśmy tylko ludźmi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO