dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy to może być ciąża lub jakaś choroba?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-08-05, 14:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-08-05, 14:07
Posty:2
Witam!
Wczoraj byłam u ginekologa na USG dopochwowe, on nie jest moim prowadzącym lekarzem ginekologiem, nie był zbyt rozmowny i nie dowiedziałam się dokładnie co wyszło na moim USG. Ze zdjęcia USG moża by było stwierdzić że to jest płód, lecz nie byłam tego pewna gdyż lekaż robiący USG powiedział że nie wie co to jest. Wystawił krótki opis USG na którym sugerowała się moja prowadząca ginekolog. Poszłam właśnie dziś do niej z tym wynikiem. I widząc to nie popatrzyła na zdj lecz na opis i powiedziała że wygląda na to iż jakiś pęcherz pękł i się rozlał, tworząc płyn w zatoce dauglasa czy coś w tym stylu, powiedziała mi że tego się nie leczy lecz powinno się ieć to na oku i kazała przyjść do kontroli za pół roku. Na zjęciu USG wszystko wyglądało inaczej, myśleliśmy że to może być ciąża, jutro wykonam test ciążowy. Zobaczę jaki będzie wynik. Następnie mam zamiar udać się do ginekologa na wizytę prywatną. Martwię sie co z tym może być. Co Wy o tym myślcie. Czy ten płyn co wspomniała gin może być groźny, czy mogę nie mieć dzieci?, a może jednak jestem w ciąży lecz nie wykryli tego?, skoro moja prowadząca lekarka gin nie popatrzyła nawet na zdj USG i sugerowała sie opisem lekarza, który stwierdził że nie wie co to jest...
Załącznik:
Komentarz: to kolejne zdj. to sa wszytskie 3 naraz.
Zdjęcie0848.jpg
Zdjęcie0848.jpg [ 46.49 KiB | Przeglądane 1291 razy ]


Załączniki:
Komentarz: To jest jedn0o ze zdj USG. Co Wy na tym widzicie? co to moze być waszym zdaniem?
Zdjęcie0846.jpg
Zdjęcie0846.jpg [ 25.58 KiB | Przeglądane 1291 razy ]


Ostatnio edytowano 2011-08-05, 14:43 przez kasia12110@op.pl, łącznie edytowano 1 raz
Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to może być ciąża lub jakaś inna choroba?
PostNapisane: 2011-08-05, 14:32 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 13:49
Posty:77
nie wiedziałam że ciąża to choroba :P
Nie byłabym pewna czy to co widać to płód. Jeśli nie masz zaufania do lekarza, to zrób USG u kogoś innego - po co masz się denerwować


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to może być ciąża lub jakaś choroba?
PostNapisane: 2011-08-05, 14:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-08-05, 14:07
Posty:2
hah przpraszam źle sformułowałam przed tem pytanie:P
Dziękuję za odp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to może być ciąża lub jakaś choroba?
PostNapisane: 2011-09-22, 21:54 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 17:34
Posty:85
Najlepiej jest po prostu zmienić lekarza. Skoro lekarz nie potrafi zinterpretować tego co widzi, to znaczy, że kiepski lekarz z niego. Odpowiedzi raczej nie szukałbym na forum, no chyba, że studentów medycyny :)

_________________
Jeśli a oznacza szczęście, to a = x + y + z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Wrzuta mp3 Serwery cs


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO