dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy to objawy NTM?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-08-24, 15:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-05-08, 12:21
Posty:47
Ostatnio usłyszałam, że nagła i silna potrzeba oddania moczu to też jest objaw NTM? Skoro zdarza mi się, że w jednej chwili muszę lecieć do łazienki, powinnam się tym martwić? Co zrobić w takiej sytuacji?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to objawy NTM?
PostNapisane: 2015-09-22, 13:30 
Flowra,

Poruszasz niezwykle delikatny i ważny temat. Objawy nietrzymania moczu mogą być różne i dotyczą kobiet w różnym wieku. Jeżeli obawiasz się, że może to być właśnie ta dolegliwość, niezbędna będzie szczera rozmowa z lekarzem, który zaproponuje odpowiednią ścieżkę leczenia. Zanim to jednak nastąpi, warto pomyśleć o zapewnieniu sobie komfortu w życiu codziennym. Najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po specjalistyczne wkładki i podpaski TENA Lady, które są cienkie i wygodne, charakteryzują się, aż czterokrotnie wyższą chłonnością od zwykłych podpasek higienicznych. Co więcej, dzięki obecności mikrokropelek, zabezpieczają uwalnianie przykrego zapachu, absorbując go do wewnątrz.

Aby zapoznać się z produktem i sprawdzić, która z dostępnych wersji będzie Ci odpowiadała, zachęcam do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej próbki, na naszej stronie internetowej: http://www.tena.pl/kobiety/produkty/bezplatna-probka.
Nadmieniam, że TENA Lady są dostępne w wielu rozmiarach i poziomach chłonności, w aptekach, sklepach medycznych, drogeriach, a także supermarketach.

Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości, chętnie pomogę w ich rozwianiu.

Pozdrawiam,
Ekspert TENA Lady


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Czy to objawy NTM?
PostNapisane: 2015-10-02, 18:31 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Temat ten dotyczy wielu z nas, jednak większość wstydzi się przyznać, że cierpi na tę przykrą dolegliwość, ale fajnie, że są takie wkładki dzięki którym bez obaw będzie można wyjść do ludzi,czy na imprezę, kichnąć, kaszleć bez strachu że coś wydostanie się na zewnątrz :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to objawy NTM?
PostNapisane: 2015-10-05, 10:32 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Nie wiedziałam nawet że częstę siusianie może być już objawem problemu. A takie wkładki różnią się czymś od podpasek?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to objawy NTM?
PostNapisane: 2015-10-06, 17:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Wkładki urologiczne są bardziej chłonne, nie przepuszczają moczu a ni przykrego zapachu. Zdecydowanie różnią się od zwykłych podpasek pod wieloma względami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to objawy NTM?
PostNapisane: 2015-12-01, 21:17 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Dziewczyny jeśli pod wpływem lekkiego kaszlu lub nawet śmiechu nie mówiąc o wysiłku zdarza mi się popuścić nawet kilka kropli moczu to już ten moment że powinnam iść do lekarza?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to objawy NTM?
PostNapisane: 2015-12-06, 23:16 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Na pewno nie zaszkodzi z nim porozmawiać. Lepiej zapobiegać, niż leczyć, a skoro dzieje się tak stosunkowo często, to ja bym to zdecydowanie sprawdziła.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to objawy NTM?
PostNapisane: 2015-12-21, 14:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-12-07, 16:31
Posty:20
zależy w jakich okolicznosciach w ciazy to normlany objaw


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to objawy NTM?
PostNapisane: 2015-12-27, 21:58 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Normalny to on nie jest nigdy, bo nie jest to prawidłowe zachowanie organizmu, ale fakt faktem - czytałam, że nietrzymanie moczu może dotyczyć nawet połowy ciężarnych, przy czym u większości ustępuje po porodzie w sposób naturalny. Niezależnie jednak od tego na jakim etapie życia i w jakim stanie przydarzy się taka dolegliwość, zawsze priorytetem jest higiena i zapewnienie sobie komfortu w życiu codziennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy to objawy NTM?
PostNapisane: 2015-12-29, 23:20 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
W ciąży faktycznie jest to może nie tyle normalce co częste. Moja koleżanka miała problem z nietrzymaniem moczu przez czły okres połogu i potem chodziła do lekarza. Ale udało jej się to zwalczyć, ale lekarz to jednak podstawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO