dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dobry okulista Warszawa i okolice
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-07-11, 20:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-03-16, 20:18
Posty:14
Sprawa dość pilna. Poszukuję dobrego okulistę z Warszawy lub okolic, najlepiej jakaś prywatna klinika lub gabinet. Chodzi o usunięcie postępującej zaćmy, teraz jest środek okresu urlopowego ale może ktoś coś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobry okulista Warszawa i okolice
PostNapisane: 2022-07-18, 20:36 
teść robił w Świecie Oka na Merliniego, z tego co wiem to długo nie czekał na zabieg, po kwalifikacji dosłownie kilka dni, a zabieg miał chyba 3 tygodnie temu, myślę, że warto do nich zadzwonić i dopytać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobry okulista Warszawa i okolice
PostNapisane: 2022-07-19, 21:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-03-16, 20:18
Posty:14
Dzięki. Dziś własnie tam dzwoniłem, udało się umówić wizytę kwalifikacyjną do dr Bogdan za niecałe dwa tygodnie. To i tak najszybciej w Wawie bo obdzwoniłem chyba ze 4 kliniki i wszędzie urlopy i najwcześniej koniec sierpnia. Dzięki za namiar, przydał się bo nie czeka się długo a klinika ma faktycznie całkiem dobre opinie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobry okulista Warszawa i okolice
PostNapisane: 2022-10-25, 20:57 
mogę prosić o opinię co do kliniki i pani doktor?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobry okulista Warszawa i okolice
PostNapisane: 2022-11-07, 22:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-03-16, 20:18
Posty:14
Klinika moim zdaniem godna polecenia. Wizytę miałem na początku sierpnia - badanie i kwalifikacja do zabiegu u dr Bogdan-Bandurskiej, a sam zabieg 3 tygodnie później u dr Kaźmierczaka. Zabieg trwał ok 15 minut, wcześniej przygotowanie i po zabiegu odpoczynek. Ale najlepiej zarezerwować sobie cały dzień, żeby się niczym nie stresować i być wypoczętym. Od zabiegu minęło już 2 miesiące, byłem już na 2 wizytach kontrolnych i na szczęście wszystko jest ok.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobry okulista Warszawa i okolice
PostNapisane: 2022-11-17, 21:53 
Dziękuje za opinię, sprawdziłem klinikę i jeszcze kilka innych w Wawie. Byłem właśnie na pierwszej wizycie i doktor Bogdan potwierdziła diagnozę. Zrobiliśmy szereg badań i kwalifikację do zabiegu. Mam wyznaczony na grudzień. Ale u innego lekarza - u dr Badowskiej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO